Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
   1. Робота в Україні
   2. Публікації про роботу
   3. Свята
   4. День дільничого інспектора

   День дільничого інспектора

   День дільничого інспектора

   День дільничого інспектора

        205Автор: 

   Свято "дільничного" на офіційному рівні в Україні було встановлено у 2004 році, хоча цей день, також ще святкували з 18 червня 1923 року, коли свято було встановлено по наказу наркома МВС УРСР.

   Як раніше, так й сьогодні, у цей день обов’язково вітаємо всіх співробітників служби дільничних інспекторів Національній поліції України. Адже це саме вони відповідають за безпеку та порядок у наших житлових районах - на ввірених їм ділянках.

   Дільничні інспектори - це перша інстанція реагування при виявленні правопорушення: саме до цих представників поліції поспішають звертатися громадяни у разі наявності побутових конфліктів, фактів насильства або агресивного алкоголізму в сім'ї, квартирних або кишенькових крадіжок, зломів, виявлення наркоманії, незаконної торгівлі чи пропажі людей.

   Грамотні дільничні – люди, які знають проблеми кожної «підвідомчої особи» на своїй ділянці: контролюють обстановку у неблагополучних родинах, а також, ведуть спостереження та контроль життя тих, хто був раніше засуджений за різними небезпечними для суспільства статтями.

   Окремий фронт роботи дільничного - це сучасні підлітки. У той час, коли молоді люди починають шукати власні шляхи самовираження, вони найбільш уразливі та часто схиляються до "слизьких» доріжок. Така робота дільничного дуже важлива, бо наявність своєчасних бесід та переконань здатна, в буквальному сенсі, "сіяти" благополуччя на спокій на ввіреній йому ділянці.

   Ближайшие праздники

   Часто шукають:

   ↑ Вгору