Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
 1. Работа в Украине
 2. Компании
 3. Работа и вакансии в Aupair Community в Украине на Jobs.ua

Aupair Community

На сайте с 15 января 2015
 Проверено Заблокирована

Описание компании

Ви молоді, вільні та шукаєте нових вражень і перспектив? До того ж Ви любите подорожувати? Чудово! Програма «Au Pair» - те, що Вам треба!

Au-Pair - це міжнародна програма, що дозволяє молоді прожити один рік у сім'ях за кордоном, (Німеччина,Австрія)проводячи час з дітьми, вдосконалюючи мову та знайомлячись з країною. Програма Au-Pair була заснована у 1969 році.

В обов'язки няні (au-air) входитиме:

 • догляд за дітьми, відповідальне і лагідне відношення до дітей, самостійний і активний догляд (наприклад, відводити дітей в дитсадок/школу, грати з дітьми, читати книжки, гуляти, одягати, вмивати, годувати, і т. д.).
 • виконувати незначну роботу по дому, в основному пов'язану з дітьми (наприклад, допомогти накрити на стіл чи розігріти обід, підтримувати порядок у кімнаті дітей, прибирати дитячі речі). В основному те ж саме, що роблять старші діти що до молодших у своїй сім'ї. Au-Pair повинен також вкладати речі у пральну машину і посуд у посудомийну машину, прасувати дитячі речі та іноді речі сім'ї, за необхідності пропилососити або прибрати в кімнаті. Так само, як і в своїй сім'ї, Au-Pair допомагає займатися з дітьми: гратися, читати, гуляти, водити дитину в кіно, на спортмайданчик, у дитячий садок, школу. Робота по дому і заняття з дітьми складають 5-6 годин на день, максимально 30 годин на тиждень.

Сім'я зобов'язана надати учасникові програми Au-Pair окрему кімнату, повне утримання, час для відвідин мовних курсів, оплачувати проїзний квиток до місця проведення курсів і щомісячно виплачувати кишенькові гроші сумою від 260 до 600 євро. Au-Pair також надається оплачувана відпустка.

Вимоги: базовий рівень німецької або іншої іноземної мови, вік від 18 до 27 років

Умови роботи:

 1. Безкоштовне проживання в приймаючій сім'ї в окремій кімнаті, а також медичне страхування.
 2. «Кишенькові гроші» від 350$ до 780$ на місяць ( в залежності від країни).
 3. Вільний час для відвідування мовних курсів та культурних заходів.
 4. Один вільний день на тиждень.
 5. Можливість безкоштовно подорожувати разом з приймаючою сім'єю.
 6. 2-о тижнева оплачувана відпустка.

Контактная информация

Адрес:Львов
Контактное лицо:Надорожняк Лариса Борисовна

Вакансии в Aupair Community

У данной компании на данный момент нет активных вакансий.
 
↑ Наверх