Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в ЧАО Эфес Украина в Украине на Jobs.ua

ЧАО Эфес Украина

На сайте с 1 августа 2013
 Проверено Заблокирована

Описание компании

Efes Ukraine (ПрАТ «Ефес Україна») є українським підрозділом міжнародної групи Efes – 5-го найбільшого у Європі виробника пива, а також 10-го найбільшого у світі бутилювальника продукції Coca-Cola. Efes володіє 18 броварнями, 7 солодовнями та 20 заводами з розливу напоїв Coca-Cola у 16 країнах світу.

Група Efes вийшла на ринок України у березні 2012 р., внаслідок стратегічного альянсу з міжнародною групою SABMiller. Згідно умов альянсу, SABMiller передав свої активи в Україні та Росії у власність Efes Breweries International, в обмін на 24% акцій групи компаній Efes.

Efes Ukraine – один із лідерів української пивної галузі, входить до «Великої четвірки» пивоварних компаній, які сумарно обіймають понад 90% пивного ринка країни.

Efes Ukraine є також найбільш динамічно зростаючим гравцем українського пивного ринку: у 2011 році обсяги виробництва компанії зросли на 51,3% (за даними галузевої компанії Укрпиво).

Efes Ukraine виробляє, а також імпортує до України популярні місцеві та міжнародні марки пива: Miller Genuine Draft, REDD'S, «Золотая Бочка», Velkopopovicky Kozel Svetly, Amsterdam Mariner, «Сармат», «Жигулівське», «Добрий Шубін».

За результатами продажів у 2011 році, бренди «Старый Мельник» і «Белый Медведь», котрі належать Efes, разом склали понад 50% усього пивного імпорту до України.


Контактная информация

Контактное лицо:Осипов Владимир Владимирович

Вакансии в ЧАО Эфес Украина

У данной компании на данный момент нет активных вакансий.
↑ Наверх