Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Компанії
  3. Робота і вакансії в Детективна агенція - приватний детектив «Конрад» в Києві

  Детективна агенція - приватний детектив «Конрад»

   Заблокована  Перевірено
  На сайті з 5 грудня 2020

  Опис компанії

  ДЕТЕКТИВНЕ АГЕНТСТВО «КОНРАД»

  Детективне агентство "Конрад" здійснює свою діяльність як на території Києва та Київської області, так і по всій Україні, а також в світі.

  Наші детективи входять до складу МПА (Міжнародної поліцейської асоціації (IPA)


  Наявність зарубіжних зв'язків з діючими приватними детективами та детективними агентствами в Європі, Азії, Африці, Латинській Америці, Австралії дозволяє дистанційно вирішувати багато проблем наших клієнтів, а в разі необхідності - виїжджати нашим детективам в ці країни.


  В нашій команді працюють високопрофесійні фахівці: приватні детективи, експерти-криміналісти, досвідчені оперативні працівники, графологи, психологи. Всі фахівці високого рівня, чесні та порядні люди, завдання яких-допомога у вирішенні Ваших проблем, пошук виходу навіть із найважчих обставин. Попередження небезпечних ситуацій пов'язаних з веденням спостереження за Вами. Збір інформації про ділових партнерів. Розшук людей зниклих без вести так само родичів і спадкоємців.


  Професія детектива, завдяки творчості багатьох письменників і кінематографістів, оточена чималим ореолом романтики. Однак в реальному житті часто все зовсім не так. Послуги детектива в нашій країні - це перш за все рутинна і копітка, а часто і небезпечна робота по забезпеченню Вашої безпеки.


  Щоб послуги приватного детектива були максимально ефективними, довіряти йому слід не менше ніж особистому лікарю, конфіденційності інформації клієнта - закон. Та й безпеку зовсім маленьких дітей - так само турбота детективів нашого агентства. Відомо, що няні, домробітниці і гувернантки часто зловживають довірою наймачів. Ми допоможемо виявити порушення, в тому числі і технічними засобами, і все таємне відразу стане явним. Діяльність детективного агентства конфіденційна - справа честі і професіоналізму.


  Слідчі нашого агентства готові забезпечити Вашу безпеку і захист в будь-яких життєвих ситуаціях. Спектр наших послуг досить широкий: це і забезпечення безпеки бізнесу (запобігання крадіжок, перевірка партнерів, перевірка персоналу, супровід цінних вантажів, представлення Ваших інтересів в арбітражі, адвокатура і багато іншого), забезпечення захисту приватного та сімейного життя. Ми допоможемо Вам встановити минуле вашого потенційного нареченого або нареченої, ніж захистимо Вас від всіляких шлюбних аферистів і шахраїв. Послуги детектива батькам можуть полягати у встановленні кола спілкування дітей з метою запобігання залучення в наркоманію, злочинну діяльність або занадто ранніх статевих зв'язків. А в разі втечі підлітка з дому, приватний детектив надасть батькам оперативну допомогу щодо його розшуку та повернення. У встановлених законом випадках, ми тісно взаємодіємо з правоохоронними органами.  Якщо Ви шукаєте в пошуковику: робота приватним детективом, робота детективом, приватний детектив робота, краще детективне агентство.
  У нас вакансії у всіх регіонах України. Надсилайте своє резюме.

  Показати контакти

  Вакансії в Детективна агенція - приватний детектив «Конрад»

  ↑ Вгору