Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в "ХіПП Україна" в Украине на Jobs.ua

"ХіПП Україна"

На сайте с 15 ноября 2006
 Проверено Заблокирована

Описание компании

ХіПП УКРАЇНА– офіційний представник в Україні торгової марки дитячого харчування НіРР (Австрія) і Bebivita (Німеччина) та дитячої косметики НіРР Babysanft (Швейцарія) – лідерів на європейському ринку товарів для дітей. ХіПП УКРАЇНА має власні представництва в Одесі, Львові та Харкові. Дитяче харчування НіРР єдине в Україні, що має європейський знак «БІО» на підтвердження екологічної безпеки та високої харчової цінності. Дитяче харчування Bebivita бездоганної якості за доступну ціну. НіРР Babysanft - високоякісна, низькоалергенна дитяча косметика для догляду за шкірою немовлят. Перевірена незалежною Спілкою Споживачів Німеччини та оцінена на «Дуже добре». Представлена продукція виготовлена у відповідності до стандартів Європейського Співтовариства, пройшла всі необхідні перевірки та отримала сертифікати відповідності та гігієнічні висновки згідно з чинним законодавством України.
Компанія «ХіПП Україна» стрімко розвивається та пропонує цікаву перспективну роботу, гарантує соціальний захист. Всі працівники своїм вмінням, зацікавленістю та старанністю вносять вирішальний вклад у досягнення мети діяльності нашого підприємства. Підвищення кваліфікації та справедлива оцінка і оплата праці – важливе завдання. Головним принципом підбору персоналу є формування команди однодумців, орієнтованих на особистісний ріст та досягнення стратегічних цілей компанії.

Контактная информация

Адрес:Киев, вул. Фрунзе, 40 Київ, 04080, Україна тел.: (044) 537 66 77 факс: (044) 537 66 77 e-mail: hr@hipp.ua всеукраїнська безкоштовна «гаряча лінія» : 8 800 501 51 20
Телефон:

537 66 77

Контактное лицо:Юлія Кулик

Вакансии в "ХіПП Україна"

У данной компании на данный момент нет активных вакансий.

Создайте лучшее резюме всего за несколько минут и работа Вашей мечты найдется быстрее!

↑ Наверх