Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в Издательский дом "Киево-Могилянская академия" в Украине на Jobs.ua

Издательский дом "Киево-Могилянская академия"

На сайте с 4 апреля 2016
 Проверено Заблокирована

Описание компании

Видавничий дім "КМ-Академія" створений 1996 року як дочірнє підприємство Національного університету "Києво-Могилянська академія" задля задоволення потреб відродженного Університету та широкого загалу в україномовних підручниках, навчальних посібниках, словниках та іншій видавничій продукції.

Продовжуючи традиції просвітництва і книгодрукування, започатковані в Академії майже чотири століття тому, Видавничий дім "КМ-Академія" вже випустив у світ понад 230 книжок з різної тематики, зокрема видання з історії, філософії, економіки, культурології, права, соціології, природничих наук та інших галузей знань. Окремі підручники та посібники унікальні за викладом предмета навчання, деякі не мають аналогів серед вітчизняних видань.

Видавничий дім "КМ-Академія" - одне з небагатьох видавництв України, де більшість книжок виходить у серіях, що вже набули популярності серед читачів. Це, зокрема, серії: "Християнські філософи", "Джерела мудрості", "Були, є і будемо вовіки", "Людина і суспільство", "Книга НаУКМА", "Наукові записки", "Інавгураційна лекція", "Підручники", "Навчальні посібники", "Методичні посібники", "Бібліографічні покажчики", "Спадщина НаУКМА".

За художнім оформленням, дизайном і поліграфічним виконанням наші видання відповідають найсучаснішим вимогам.

Контактная информация

Адрес:Киев
Телефон:

+38 (044) 425-77-84

Контактное лицо:Юлия

Вакансии в Издательский дом "Киево-Могилянская академия"

У данной компании на данный момент нет активных вакансий.

Создайте лучшее резюме всего за несколько минут и работа Вашей мечты найдется быстрее!

↑ Наверх