Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в КОНЦЕРН "НІКО" в Украине на Jobs.ua

КОНЦЕРН "НІКО"

На сайте с 15 ноября 2006
 Проверено Заблокирована

Описание компании

КОНЦЕРН “НІКО" – це динамічна структура, що протягом 14 років на ринку України постійно розвивається та удосконалюється, збільшуючи кількість підприємств у своїй структурі. Основним видом діяльності концерну є надання послуг роздрібної торгівлі та обслуговування автомобілів MITSUBISHI. Ми радо чекаємо на молодих спеціалістів, досвідчених фахівців, менеджерів та керівників з досвідом роботи, які могли б розділити з нами бажання завжди бути лідерами.
КОНЦЕРН “НІКО" – це динамічна структура, що протягом 14 років на ринку України постійно розвивається та удосконалюється, збільшуючи кількість підприємств у своїй структурі. Основним видом діяльності концерну є надання послуг роздрібної торгівлі та обслуговування автомобілів MITSUBISHI.

Ми радо чекаємо на молодих спеціалістів, досвідчених фахівців, менеджерів та керівників з досвідом роботи, які могли б розділити з нами бажання завжди бути лідерами.

Компанії, що входять до структури Концерну “НІКО":
• ТОВ “Торговий дім “НІКО" - офіційний імпортер автомобілів MITSUBISHI в Україні. За обсягами продажу автомобілів компанія є імпортером №1 в Україні вже 2 роки поспіль. У рейтингу „Топ 100-Найбільш динамічні компанії України", який було проведено „Інвестгезтою", ТД «НІКО» визнаний лідером в автомобільній галузі. Компанія має статус офіційного дистрибутора ExxonMobil в Україні (мастила Mobil та ESSO).
• ТОВ “НІКО-Україна" – офіційний дилер Mitsubishi Motors в Києві та Київській обл., найбільший в Україні роздрібний продавець автомобілів.
• ДП “НІКО-Чернівці" – найбільший в Чернівецькій області концептуальний дилерський центр, побудований згідно зі стандартами Mitsubishi Motors Corporation.
• ДП “НІКО-Захід" – найбільший у західній Україні торгово-сервісний комплекс, офіційний дилер Audi та Mitsubishi у м. Львів.
• ТОВ “НІКО Донецьк" – офіційний дилер Mitsubishi Motors у Донецьку, Маріуполі, Краматорську.
• ДП "НІКО-Дніпропетровськ" - офіційний дилер Mitsubishi Motors у м.Дніпропетровськ та області.
• ТОВ “НІКО-Інвест" – будівельно-інвестиційна компанія.
• ТОВ “НІКО-Лізинг" – лізингова компанія.
• ТОВ "Н-Транс" - компанія, що надає послуги з перевезень.
• ТОВ «Компанія з управління активами «НІКО»

Ми гарантуємо Вам достойні умови та можливості розвитку!

Контактная информация

Адрес:Киев, ул.Г.Сковороды, 19
Телефон:

8-044-206-00-00

Контактное лицо:Анна Демьяненко
Сайт:www.niko.ua

Вакансии в КОНЦЕРН "НІКО"

У данной компании на данный момент нет активных вакансий.
↑ Наверх