Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в life:) в Украине на Jobs.ua

life:)

На сайте с 15 ноября 2006
 Проверено Заблокирована

Описание компании

life:) — GSM-оператор мобільного зв'язку, представлений компанією «Астеліт» в Україні у січні 2005 року. На кінець третього кварталу 2009 року абонентська база life:) досягла 12 мільйонів абонентів і продовжує стрімко зростати. life:) пропонує високоякісні послуги мобільного зв’язку для всіх прошарків українського суспільства. Сьогодні раціональні витрати на зв'язок мають особливе значення для кожного користувача, тому life:) пропонує своїм абонентам надзвичайно вигідні та прозорі тарифи. Якщо Ви активна людина, маєте амбіції та бажаєте працювати у динамічній, мобільній та інноваційній компанії, то ми запрошуємо Вас у світ life:)!

Ласкаво просимо до life:)

life:) — GSM оператор мобільного зв'язку, представлений компанією «Астеліт» в Україні у січні 2005 року.

Нове бачення, нові можливості та технології, якісні послуги мобільного зв’язку, спрямовані на індивідуальні потреби кожного абонента — все це сьогодні пропонує life:)!

Баченням life:) є всеохоплююча комунікація, що збагачує життя. Ми бачимо майбутнє комунікації у повному поєднанні мобільного, фіксованого зв’язку з інформаційними та розважальними додатковими послугами.

Цінностями life:) є прагнення досконалості, любов до клієнтів, результативність і командний дух.

Свою місію life:) вбачає в урізноманітненні життя своїх абонентів і довгостроковому партнерстві з ними, збагачуючи їх спілкування високоякісними та простими послугами.

Ми впевнені, що ключовим фактором успіху та найвищою нашою цiннiстю є працівники, тому усі наші співробітники мають рівні можливості для кар’єрного зростання на підставі їх досвіду, професійного рівня, продуктивності роботи та бажання. Компанія застосовує індивідуальний підхід у відносинах із співробітниками та враховує потреби кожної людини.

Якщо Ви прагнете приєднатися до динамічної команди life:), Ви можете звернутися за додатковою інформацією та надіслати своє резюме на адресу cv@life.com.ua , а також скористатися формою на нашому сайті http://www.life.com.ua/

Контактная информация

Адрес:Киев

Вакансии в life:)

У данной компании на данный момент нет активных вакансий.

Если вам нужен персонал размещайте бесплатно вакансию на сайте!

Разместить вакансию
↑ Наверх