Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Компанії
  3. Робота і вакансії в Люми-Дент, ТОВ в Києві

  Люми-Дент, ТОВ

   Заблокована  Перевірено
  На сайті з 29 липня 2013

  Опис компанії

  Хочемо представити Вам нашу дружну сім'ю — професійну команду мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». На сьогоднішній день ми найпрогресивніша мережа стоматологічних клінік у Києві та в Україні. Ми активно розширюємось — щороку ми відкриваємо нову стоматологічну клініку та збільшуємо кількість стоматологічних крісел на 3 одиниці.

  Ми працюємо тільки з провідним і професійним стоматологічним обладнанням — комп’ютерний томограф, лазери, стоматологічні мікроскопи, комп’ютерна анестезія в кожному кабінеті, озон, система PRF та плазмоліфтінг, внутріротові сканери.

  І наостанок, власна суперсучасна працююча цифрова зуботехнічна лабораторія прямо у нас в клініці, яка обладнана новітнім фрезером, сканером та іншою технікою.

  Наша мережа клінік «Люмі-Дент» — лідер по зубній імплантації в Україні — це визнають українські постачальники імплантів MegaGen, Straumann, Nobel. Щодня виконуємо не менше 8 операцій по імплантації зубів.

  Ми ніколи не зазнавали труднощів з пацієнтами — запис всіх наших лікарів заповнена більш ніж на 2 тижні вперед. Більшість наших клієнтів приходять до нас по рекомендаціях.

  На сьогоднішній день колектив клінік «Люмі-Дент» становить понад 200 осіб, далі ми рішуче налаштовані розширити наш штат і не збираємося зупинятися на цьому!

  Наша команда — професіонали своєї справи, ми не шкодуємо коштів для підвищення рівня кваліфікації фахівців кожного рангу.

  І тепер, ми шукаємо в нашу команду тебе, людину у якої:

  • Горить вогонь в очах;
  • Є прагнення постійно розвиватися;
  • Є усвідомлення того, що більше успіху вона доб'ється працюючи в команді;
  • Чесність, відкритість, позитивний погляд на життя, пунктуальність і працьовитість — це гасло по життю.

  Якщо все вище перераховане — це про Вас — станьте членом нашої дружної, згуртованої і професійної команди прямо зараз!

  Приходьте до нас і переконайтеся самі — альтернативу команді «Люмі-Дент»знайти складно!

  Показати контакти

  Вакансії в Люми-Дент, ТОВ

  Часто шукають

  ↑ Вгору