Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в НІКА-АУДИТ в Украине на Jobs.ua

НІКА-АУДИТ

На сайте с 11 августа 2016
 Проверено Заблокирована

Описание компании

Аудиторська фірма «Ніка-аудит»

Надійність та конфіденційність

Індивідуальний підхід до партнерів

Компетентність, відповідальність, етика

Аудит фінансової та податкової звітності

Місія нашої компанії полягає в тому, щоб через надання високоякісних професійних послуг сприяти розвитку і зміцненню бізнесу наших клієнтів.

Професійна політика нашої компанії є повністю клієнтоорієнтованою. Це дає нам можливість розробляти і пропонувати кожному нашому клієнту індивідуальний пакет послуг, враховуючи його галузеві та індивідуальні особливості, а також професійні вимоги.

У нас є майданчик для професійного зростання. У складі фірми акредитований учбовий центр. Навчання проводиться за міжнародними програмами сертифікації: САР/CIPA, CIMA, ACCA DipIFR (rus), ICFM, за індивідуальним планом і темах. З 1997 року на базі аудиторської фірми створена громадська організація «Клуб бухгалтерів «Фінанси і податки »- це єдиний центр, який об'єднує фахівців облікових професій, дозволяє їм вирішувати складні завдання, обумовлені стрімкими змінами законодавства

Головні принципи ї діяльності - орієнтованість на потреби конкретного клієнта, наявність широкого спектра компетенції для вирішення завдань клієнта, високий рівень сервісу, заснований на поважному ставленні до кожного клієнта та глибокому розумінні його бізнес-завдань, професійна відповідальність і компетентність.

Контактная информация

Адрес:Киев
Контактное лицо:Стоян Олена Валеріївна

Вакансии в НІКА-АУДИТ

У данной компании на данный момент нет активных вакансий.
↑ Наверх