Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Компании
 3. Работа и вакансии в ПрАТ "СК ПЗУ Україна" в Украине на Jobs.ua

ПрАТ "СК ПЗУ Україна"

На сайте с 1 апреля 2013
 Проверено Заблокирована

Описание компании

PZU входить до десятки кращих страхових компаній України, активно виплачує компенсації клієнтам та дотримується рамок законодавства.

 • За оцінками всесвітнього рейтингового агентства «Standard & Poor's» Група PZU має високу оцінку фінансової стійкості - «А» (зі стабільною перспективою) 
 • У «Рейтингу страхових компаній» від РА «Експерт-рейтинг» PZU входить до групи А в категорії «Найвищий рівень стійкості страхових компаній»
 • PZU пропонує понад 75 страхових продуктів для особистого захисту, захисту вашої родини та майна.
 • Щоденно в українській PZU укладається понад 1600 договорів страхування.
 • За час своєї діяльності з 2005 року українські компанії PZU сплатили своїм клієнтам понад 850 млн. гривень компенсацій за збитками. Згідно опитуванням щодо якості обслуговування клієнтів понад 85% опитаних готові продовжити співпрацю з PZU.
 • Страхова Компанія «PZU Україна Страхування життя» — член Ліги страхових організацій України (ЛСОУ), Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА). Страхова Компанія PZU входить до складу Ліги страхових організацій України (ЛСОУ), Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), Американської Торгової Палати (ACC).
 • Згідно з даними Моторного транспортного (страхового) бюро України, PZU має найвищі оцінки діяльності страховика в страхуванні ОСАЦПВ і отримала «зелене світло» по всім трьом параметрам оцінки - фінансовий стан страхової компанії, якість врегулювання збитків і кількість скарг клієнтів і страховиків.
 • За підсумками діяльності 2011 року PZU відзначена в номінації «Найефективніша регіональна мережа». В українських компаніях Групи на сьогоднішній день працює більше 700 співробітників і 1000 універсальних агентів.


Контактная информация

Адрес:Черновцы, вул. Головна, б. 89
Телефон:

0506720572

Контактное лицо:Лотоцька Наталія

Вакансии в ПрАТ "СК ПЗУ Україна"

У данной компании на данный момент нет активных вакансий.

Создайте лучшее резюме всего за несколько минут и работа Вашей мечты найдется быстрее!

↑ Наверх