Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в Safe service в Украине на Jobs.ua

Safe service

На сайте с 16 ноября 2012
 Проверено Заблокирована

Описание компании

Бюро перекладів радо запрошує молодих талановитих, креативних людей до співпраці. Якщо Ви впевнені в своїх письменницьких  здібностях, і маєте певний досвід в цій галузі, ми чекаємо саме на Вас. Своїм співробітникам ми пропонуємо стабільний потік роботи, дружній колектив, гнучкий графік роботи (окрім офісної роботи, можлива віддалена робота). Кращим працівникам ми гарантуємо бонуси, за високу якість роботи.
Для новачків у цій сфері, котрі немають досвіду роботи, але які прагнуть здобути цікаву роботу, ми проводимо спеціальні навчальні тренінги. За виникненням запитань, в нас також працює цілодобова підтримка, як клієнтів, так і працівників, яку можна отримати в режимі он-лайн.
 Починати свою роботу Ви можете не вагаючись, одразу зі свого робочого місця. Для початку Вам необхідно зареєструватись на нашому сайті та пройти тест на рівень знання англійської мови, після чого отримавши approved, без усіляких співбесід, Ви можете працювати. За додатковою інформацією, Ви також можете звернутися до наших представників в Вашому місті, які нададуть  консультацію з будь-яких запитань.


Контактная информация

Контактное лицо:Василий Сердюк

Вакансии в Safe service

У данной компании на данный момент нет активных вакансий.
↑ Наверх