Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в ТзОВ "Західна паливна група" в Украине на Jobs.ua

ТзОВ "Західна паливна група"

На сайте с 16 июля 2013
 Проверено Заблокирована

Описание компании

ДЕРЖАВНА НАФТОВА КОМПАНІЯ АЗЕРБАЙДЖАНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ (State Oil Company of Azerbaijan Republic SOCAR) на світовому ринку нафтопродуктів з 1992 року. В сфері нафтопереробки компанія добуває нафту з власних нафтових родовищ, переробляє її на власних нафтопереробних заводах та реалізує отримані нафтопродукти (бензини, дизельне паливо, скраплений газ) через власну мережу АЗК під торговою маркою «SOCAR».В сфері громадської діяльності компанія SOCAR являється соціально-орієнтованою та активно приймає участь в різноманітних благодійних акціях різних направлень.

В Україні Представництво SOCAR розпочало свою діяльність в 2008 році і на даний моментмережа складається з понад 30 АЗК, розташованих у Київському, Львівському, Рівненському, Одеському, Миколаївському та інших регіонах.

Головною цінністю компанії є її працівники. Саме професіонали та фахівці являються запорукою успішного розвитку компанії. Початок кар’єри в системній іноземній компанії дасть великі можливості молодому фахівцю в майбутньому, оскільки кожен співробітник в нашій компанії вчиться грамотній організації праці, оптимальній організації бізнес-процесів, «західним» стандартам роботи з клієнтами. Ми задаємо всередині компанії високий рівень культури вирішення питань, взаємодії підрозділів, відносин між начальником та підлеглим.

Отримати роботу у відомій іноземній компанії значно легше починаючи з лінійної посади. Ми воліємо ростити професіоналів, надавати їм можливість кар’єрного росту всередині компанії.

Ми цінуємо наших клієнтів, тому працюємо лише на новому обладнанні, ретельно слідкуючи за його технічним та санітарним станом.

Ми навчаємо нових співробітників, які не мають досвіду роботи!

Компанія SOCAR славиться успішністю, стабільністю, амбіційним розвитком та високими стандартами якості. Саме тому, відомості в резюме про роботу в такій компанії викличуть довіру до кандидата у майбутніх роботодавців.

Компанія SOCAR кожному працівнику гарантує професійну підготовку, офіційне працевлаштування згідно КЗпП України, повний соціальний пакет, а також участь у внутрішніх та зовнішніх тренінгах, семінарах та конференціях.


Контактная информация

Адрес:Львов
Телефон:

+38 (067) 676-38-52

Контактное лицо:Добровольська Ольга

Вакансии в ТзОВ "Західна паливна група"

У данной компании на данный момент нет активных вакансий.
↑ Наверх