Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Єланець
  4. IT, WEB фахівці
  5. Администратор сайта, контент менеджер, системный администратор
Запропонувати вакансію
Резюме Администратор сайта, контент менеджер, системный администратор
Хибеба Юрий

Администратор сайта, контент менеджер, системный администратор

,
6 000 грн.
Заблоковано
 24 березня 2017   Місто: Єланець
Вік: 51 рік
Режим роботи: повний робочий день
Категорії:
IT, WEB фахівці
 Перебуваю в шлюбі    Готовий до відряджень
або зареєструйтеся на сайті як роботодавець, щоб бачити контактну інформацію.

Досвід роботи

державний інспектор з питань ІТ та обліку платників
Єланецька ДПІ
01.2014 − 04.2016 (2 роки 3 місяці)
встановлення, супроводження і оновлення програмного забезпечення,налаштування програм, встановлення криптосерверу, встановлення серверу Windows 2008 і його підтримка, налаштування і підтримка локальної мережі з 20 компютерів, прийом звітності від платників податків, облік платників податків, оброблення цієї звітності, аналіз результатів обліку платників, передавання звітності до Головного Управління ДФС в Миколаївській області, ведення державного реєстру фізичних осіб. Створення ЕЦП різних АЦСК, навчання подання звітності до ДФС в різних програмах. Надання косультацій платникам податків при наданні звітності до ДФС, при постановці на облік.
програміст
Єланецька центральна районна лікарня
11.2010 − 06.2013 (2 роки 6 місяців)
створення локальної мережі на базі до 20 компютерів, організація поштового серверу і створення режиму автоматичного фунціонування електронної пошти на базі ПЗ THEBAT, супроводження різних баз лікарні (база флюорографічних знімків, база чорнобильців, база медичних документів і т.д.), супроводження спеціалізованого ПЗ MEDOC(звітність), Зарплата, Склад і Матеріали, Кадри, Бухгалтерський облік, робота з ЕЦП, облік компютерів, технічний супровід, антивірусний захист.
начальник відділу персоніфікованого обліку та інформаційних систем
Управління ПФУ в Єланецькому районі
11.1999 − 10.2009 (9 років 10 місяців)
встановлення, супроводження і оновлення програмного забезпечення з персоніфікованого обліку в ПФУ, налаштування програм і СУБД Персоніфікований облік, встановлення серверу Windows 2003 і його підтримка, налаштування і підтримка локальної мережі з 20 компютерів, прийом звітності від клієнтів ПФУ – платників внесків до ПФУ, оброблення цієї звітності, аналіз результатів, передавання звітності до Головного Управління ПФУ в Миколаївській області.
начальник відділу автоматизації
Єланецьке відділення банку Україна
03.1993 − 02.1999 (5 років 11 місяців)
встановлення і супроводження спеціалізованого програмного забезпечення і прикладного ПЗ банківських процесів, налаштування програм і СУБД «Операційний день банку», налаштування електронних поштових систем зв’язку з головним банком, налаштування систем захисту і обробки платіжних документів, керування відділом, отримання вихідних форм звітності за операційний день і їх друк на АЦПУ.

Освіта

Київський політехнічний інститут
інженер математик
повна вища, 09.1984 − 03.1993 (8 років 5 місяців)

Знання мов:

українська - Професійний (експерт), російська - Професійний (експерт), англійська - Початковий

Додаткова інформація

Особисті якості, хобі, захоплення, навички:  Вільно використовую більшість можливостей в MS Word та MS Excel. В MS Excel зробив програму для нарахування зарплати в організації до 20 осіб, зробив програму тарифікації та штатний розпис в організації на 260 осіб з використанням різноманітних формул MS Excel. . На сайті 1UA.COM.UA веду особисту сторінку, а також сторінки населених пунктів с.Півні Єланецького району, смт.Єланець Миколаївської області, с.Буда Рокитнівського району Рівненської області. Вивчив систему створення сайтів UCOZ і створив сайт http://elanselr.ucoz.ua/ З фотооб’єктами працюю в програмі ASDSEE, PAINT.NET. В фотошоп не працюю. Організовував і проводив місячні курси на 10 осіб 2 рази по навчанню працюючих осіб роботі з персональним комп’ютером (Windows XP, Word, Excel) в комп’ютерному класі школи і навчав викладачів ліцею. Проявив ініціативу в ПФУ і сформулював Пропозиції по вдосконаленню взаємодії між відділами в управлінні та по економії коштів управління які надав в обласне управління. За цю роботу отримав відзнаку Грамоту Пенсійного Фонду України. С фото работаю в ASDSEE и PAINT.NET.

творча особа, люблю навчати і аналізувати

Мета пошуку роботи, побажання до місця роботи:  пошук нового проекту

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

↑ Вгору