Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Резюме
Предложить вакансию
Резюме Администратор сайта, контент менеджер, системный администратор
Заблокирована

Администратор сайта, контент менеджер, системный администратор

6 000 грн.
 24 марта 2017   Еланец  
ФИО: Хибеба Юрий Андреевич
Возраст: 50 лет
Режим работы: полный рабочий день
Пол мужской
Категории: IT, WEB специалисты
 Состою в браке   Готов к командировкам 
или зарегистрируйтесь на сайте как работодатель, чтобы видеть контактную информацию.

Описание

творча особа, люблю навчати і аналізувати

Опыт работы

Должность: державний інспектор з питань ІТ та обліку платників
Период: 11 Январь 2014 − 28 Апрель 2016 гг. (2 года 3 месяца)
Компания: Єланецька ДПІ
Обязанности: встановлення, супроводження і оновлення програмного забезпечення,налаштування програм, встановлення криптосерверу, встановлення серверу Windows 2008 і його підтримка, налаштування і підтримка локальної мережі з 20 компютерів, прийом звітності від платників податків, облік платників податків, оброблення цієї звітності, аналіз результатів обліку платників, передавання звітності до Головного Управління ДФС в Миколаївській області, ведення державного реєстру фізичних осіб. Створення ЕЦП різних АЦСК, навчання подання звітності до ДФС в різних програмах. Надання косультацій платникам податків при наданні звітності до ДФС, при постановці на облік.
Должность: програміст
Период: 18 Ноябрь 2010 − 3 Июнь 2013 гг. (2 года 6 месяцев)
Компания: Єланецька центральна районна лікарня
Обязанности: створення локальної мережі на базі до 20 компютерів, організація поштового серверу і створення режиму автоматичного фунціонування електронної пошти на базі ПЗ THEBAT, супроводження різних баз лікарні (база флюорографічних знімків, база чорнобильців, база медичних документів і т.д.), супроводження спеціалізованого ПЗ MEDOC(звітність), Зарплата, Склад і Матеріали, Кадри, Бухгалтерський облік, робота з ЕЦП, облік компютерів, технічний супровід, антивірусний захист.
Должность: начальник відділу персоніфікованого обліку та інформаційних систем
Период: 22 Ноябрь 1999 − 16 Октябрь 2009 гг. (9 лет 10 месяцев)
Компания: Управління ПФУ в Єланецькому районі
Обязанности: встановлення, супроводження і оновлення програмного забезпечення з персоніфікованого обліку в ПФУ, налаштування програм і СУБД Персоніфікований облік, встановлення серверу Windows 2003 і його підтримка, налаштування і підтримка локальної мережі з 20 компютерів, прийом звітності від клієнтів ПФУ – платників внесків до ПФУ, оброблення цієї звітності, аналіз результатів, передавання звітності до Головного Управління ПФУ в Миколаївській області.
Должность: начальник відділу автоматизації
Период: 9 Март 1993 − 22 Февраль 1999 гг. (5 лет 11 месяцев)
Компания: Єланецьке відділення банку Україна
Обязанности: встановлення і супроводження спеціалізованого програмного забезпечення і прикладного ПЗ банківських процесів, налаштування програм і СУБД «Операційний день банку», налаштування електронних поштових систем зв’язку з головним банком, налаштування систем захисту і обробки платіжних документів, керування відділом, отримання вихідних форм звітності за операційний день і їх друк на АЦПУ.

Образование

Учебное заведение: Київський політехнічний інститут
Период обучения: 1 Сентябрь 1984 − 1 Март 1993 гг. (8 лет 5 месяцев)
Уровень образования: полное высшее
Специальность: інженер математик

Дополнительная информация

Язык: українська  • Средний
російська  • Средний
англійська  • Базовый
Увлечения, интересы, умения: Вільно використовую більшість можливостей в MS Word та MS Excel. В MS Excel зробив програму для нарахування зарплати в організації до 20 осіб, зробив програму тарифікації та штатний розпис в організації на 260 осіб з використанням різноманітних формул MS Excel. . На сайті 1UA.COM.UA веду особисту сторінку, а також сторінки населених пунктів с.Півні Єланецького району, смт.Єланець Миколаївської області, с.Буда Рокитнівського району Рівненської області. Вивчив систему створення сайтів UCOZ і створив сайт http://elanselr.ucoz.ua/ З фотооб’єктами працюю в програмі ASDSEE, PAINT.NET. В фотошоп не працюю. Організовував і проводив місячні курси на 10 осіб 2 рази по навчанню працюючих осіб роботі з персональним комп’ютером (Windows XP, Word, Excel) в комп’ютерному класі школи і навчав викладачів ліцею. Проявив ініціативу в ПФУ і сформулював Пропозиції по вдосконаленню взаємодії між відділами в управлінні та по економії коштів управління які надав в обласне управління. За цю роботу отримав відзнаку Грамоту Пенсійного Фонду України. С фото работаю в ASDSEE и PAINT.NET.

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

↑ Наверх