Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Резюме
Предложить вакансию
Заблокирована

Бухгалтер экономист, 1С-Програміст

7 000 грн.
  4 августа 2017   Львов  

Информация о соискателе

Имя: Березюк Юрій Сергійович
Возраст: 28 лет
или зарегистрируйтесь на сайте как работодатель, чтобы видеть контактную информацию.

Опыт работы

Должность: Сервіс-інженер
Период: 1 Апрель 2017 − 1 Май 2017 гг.
Компания: ТзОВ «1С-Рарус Львів» (ТМ ТЕЛЛУР)
Обязанности: - Встановлення і налаштвання Програмних продуктів 1С - Консультації клієнтів - Оновлення типових і не типових конфігурацій 1С та регламентованої звітності - Ведення БД клієнтів - 1С-Звіт - Підготовка до здачі 1С-Проф по платформі... - Написання навчальної конфігурації під керовані форми.
Должность: Старший адміністратор реєстрації (за сумісництвом)
Период: 1 Сентябрь 2011 − 1 Апрель 2017 гг. (5 лет 7 месяцев)
Компания: ТОВ
Обязанности: 1. Прийом та безпосередня робота з клієнтами в офісі (Різних видів орг-правових форм Юридичні особи, ФОП, філії); 2. Проведення процедури реєстрації клієнта : -встановлення заявника та його уповноваженого представника; -перевірка наданого комплекту документів відповідно до вимог АЦСК згідно особистих, установчих та реєстраційних документів організацій; 3. Перевірка правильності заповнення та відповідності даних електронної та паперової заявки; 4. Укладення Договору; 5. Надсилання електронних заявок до АЦСК. 6. Домога по заповненню та генерації заявок на отримання посиленого сертифікату ЕЦП. 7. Видача сертифікатів; 8. Підготовка комплектів документів до відправки в архів. 9. Допомога при оформленні і відправці документів до архіву.
Должность: Аналітик-консультант по програмному комплексу «M.E.Doc IS»
Период: 1 Сентябрь 2011 − 1 Апрель 2017 гг. (5 лет 7 месяцев)
Компания: ТОВ
Обязанности: 1. Прийом та безпосередня робота з клієнтом в офісі (Різних видів орг-правових форм Юридичні особи, ФОП, філії) - з метою проведення процедури реєстрації заявника та Домога по заповненню та генерації заявок на отримання посиленого сертифікату ЕЦП. 2. Виїзд в офіс до клієнта для допомоги встановлення та налаштування програмного комплексу «M.E.Doc IS» та проведення процедури видачі посиленого сертифікату ЕЦП. 3. Консультація клієнтів по телефону. 4. Робота в системі «M.E.Doc IS». 5. Робота в системі 1С 6. Здійснення прямих продаж ПЗ. 7. Заключення договорів (актів) по обслуговуванню та наданню послуг. 8. Підготовка та відправка кореспонденції.

Образование

Учебное заведение: Львівська Комерційна Академія
Период обучения: 1 Июнь 2006 − 1 Июнь 2011 гг. (5 лет )
Уровень образования: полное высшее
Специальность: Економічна кібернетика

Дополнительная информация

Язык: Англійська • Средний
Увлечения, интересы, умения: Досвідчений користувач ПК + початковий рівень "Системний адміністратор" - Знання будови апаратної та програмної частини ПК та вміння їх налаштувати під визначеного користувача. - Досконало володію пакетом офісних програм (Microsoft Office, LibreOffice). - Знання облікових систем 1C Підприємство 8.1, 8.2, 8.3 (СРМ-систем). - Ази мов програмування: C++, Java, Delphi - HTML, CSS - Мова структурованих запитів SQL - Знання операційних систем різних версій. - Здібності роботи і швидкого пошуку в мережі інтернет в різних типах браузерів. - Професійні знання програмного комплексу для подання електронної звітності M.E.Doc IS. - Знання інших прикладних програм для офісної роботи. Маю аналітичний склад розуму, сильні комунікативні навички і 5 років досвіду Є досвід аналізу великих об'ємів даних і роботі з великою кількістю документів Можу швидко виконувати термінові завдання. Організованість, акуратність в роботі і вмію залишатись спокійним і ефективним в роботі в моменти багатозадачності. Знання ведення бухгалтерського обліку на підприємстві Досвід роботи безпосередньо з клієнтом та визначення його потреб для бізнесу. Досвід прямих продаж ПЗ Знання діловодства організацій (різних організаціно-правових форм) Уважність до деталей Самоорганізованість Сильний і досвідчений менеджер з орієнтацією на отримання Компанією максимального прибутку Не конфліктний Швидко вчусь) Почуття гумору) Непогано володію англійською та російською мовами. Рідна мова – українська. Особисті якості: Характер спокійний, урівноважений, але свої погляди відстоюю активно та аргументовано, відповідальний, доброзичливий, комунікабельний, стресостійкий , креативний, вмію аналізувати та логічно мислити, уважний до деталей. Нагороди: грамота переможця наукової конференції ЛКА у 2010 році. Публікації у збірнику наукових праць студентів, аспірантів та викладачів, видавництва ЛКА на теми: «Дистанційний рекрутинг».

Создайте лучшее резюме всего за несколько минут и работа Вашей мечты найдется быстрее!

Добавить резюме

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

↑ Наверх