Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Резюме в Житомирі
  4. Резюме Директор филиала региональный в
  5. Директор филиала региональный
  Запропонувати вакансію
  Резюме Директор филиала региональный
  Малюк Игорь

  Директор филиала региональный

  Заблоковано
   18 грудня 2019   Місто: Житомир
  Вік: 43 роки
  Режим роботи: повний робочий день
  Рубрики: Керівництво; Торгівля, продажі, закупівлі; Транспорт, автосервіс
   Перебуваю в шлюбі   Є діти  Готовий до переїзду в:
  або зареєструйтеся на сайті як роботодавець, щоб бачити контактну інформацію.

  Досвід роботи

  Виконавчий регіональний управляючий
  ПАТ «Житомирський маслозавод» ТМ «Рудь».
  07.2015 − 07.2017 (2 роки )
  Організація та створення процесу по покращенню представленості продукції ТМ «Рудь» в торгових мережах на території України. Організація маркетингових заходів, контроль викладки та представленості продукції. Робота с ключовими клієнтами та торговими мережами, активні продажі через прямі та непрямі поставки від дистриб’ютора. Робота с залишками на складах в торгових мережах. Виконання планових показників. Проведення навчання персоналу дистриб’ютора і власних найманих працівників.
  Виконавчий регіональний управляючий ТОВ «Франс Автомотів», ТОВ «Італ Автомотів», ТОВ «Стар-Кар»(Відносились до одного автохолдингу.).
  ТОВ «Союз Автомотів»
  06.2014 − 07.2015 (1 рік )
  Планування бюджету підприємств. Організація роботи підприємств для продажу та гарантійного обслуговування та ремонт автомобілів. Підбір та навчання персоналу з продажу та обслуговування. автомобілів згідно вимог дистриб’ютора «Тойота», «ПЕЖО» та «ФІАТ». Організація та розробка спільних з фін. установами рекламних кампаній. Постійний моніторинг ринку продажів та конкурентів. Участь у тендерах державних закупівель. Прямі та непрямі продажі. Активний діалог та співпраця з страховими та лізинговими компаніями та банками. Активні продажі та ведення бази даних. Регулярна участь в автомобільних виставках.
  Директор Філії «Житомирська ТОВ «Франс Автомотів»
  ТОВ «Франс Автомотів»
  07.2012 − 06.2014 (1 рік 10 місяців)
  Планування бюджету. Організація роботи підприємства з «нуля» для продажу та гарантійного обслуговування та ремонт автомобілів. Підбір та навчання персоналу з продажу та обслуговування. автомобілів згідно вимоги дистриб’ютора «ПЕЖО» та «ФІАТ». Організація та розробка спільних з фін. установами рекламних кампаній. Постійний моніторинг ринку продажів та конкурентів. Участь у тендерах державних закупівель. Прямі та непрямі продажі. Активний діалог та співпраця з страховими та лізинговими компаніями та банками. Активні продажі та ведення бази даних. Регулярна участь в автомобільних виставках.
  Начальник відділу з продажу автомобілів «Тойота»
  ТОВ «Стар-Кар»-«Тойота»
  10.2008 − 04.2014 (5 років 6 місяців)
  Підбір та навчання персоналу з продажу автомобілів згідно вимоги дистриб’ютора. Планування бюджету Організація та розробка рекламних кампаній. Постійний моніторинг ринку продажів та конкурентів. Участь у тендерах державних закупівель. Прямі та непрямі продажі. Активний діалог та співпраця з страховими та лізинговими компаніями та банками. Активні продажі та ведення бази даних. Регулярна участь в автомобільних виставках.
  «Бізнес- Юніт «ВАЗ» Керівник проекту
  ВАТ «Житомир- Авто»
  06.2007 − 08.2008 (1 рік 2 місяці)
  Планування бюджету Організація процесів з продажу та гарантійного обслуговування, формування складу запасних частин для автомобілів «ВАЗ» на базі ВАТ «Житомир-Авто»

  Освіта

  Житомирський державний педагогічний університет ім. І.Франко
  Початкове навчання. Практичний психолог.
  середня, 07.2000 − 06.2005 (4 роки 10 місяців)

  Знання мов:

  Англійска - Початковий

  Додаткова інформація

  Особисті якості, хобі, захоплення, навички: 

  Відповідальність і високий рівень самоорганізації, вміння працювати з великими обсягами інформації, не конфліктність, лояльність до роботодавця, відмінні комунікативні навички , чесність , надійність.

  Мета пошуку роботи, побажання до місця роботи:  Отримати посаду директора для застосування професійних навичок в команді, та успішних результатів у досягненні спільних цілей.

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Часто шукають

  ↑ Вгору