Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Резюме
Предложить вакансию
Резюме Директор филиала региональный
Заблокирована

Директор филиала региональный

 31 июля 2017   Житомир  
ФИО: Малюк Игорь Петрович
Возраст: 40 лет
Режим работы: полный рабочий день
Пол мужской
 Состою в браке   Есть дети   Готов к командировкам 
или зарегистрируйтесь на сайте как работодатель, чтобы видеть контактную информацию.

Описание

Відповідальність і високий рівень самоорганізації, вміння працювати з великими обсягами інформації, не конфліктність, лояльність до роботодавця, відмінні комунікативні навички , чесність , надійність.

Опыт работы

Должность: Виконавчий регіональний управляючий
Период: 4 Июль 2015 − 10 Июль 2017 гг. (2 года )
Компания: ПАТ «Житомирський маслозавод» ТМ «Рудь».
Обязанности: Організація та створення процесу по покращенню представленості продукції ТМ «Рудь» в торгових мережах на території України. Організація маркетингових заходів, контроль викладки та представленості продукції. Робота с ключовими клієнтами та торговими мережами, активні продажі через прямі та непрямі поставки від дистриб’ютора. Робота с залишками на складах в торгових мережах. Виконання планових показників. Проведення навчання персоналу дистриб’ютора і власних найманих працівників.
Должность: Виконавчий регіональний управляючий ТОВ «Франс Автомотів», ТОВ «Італ Автомотів», ТОВ «Стар-Кар»(Відносились до одного автохолдингу.).
Период: 17 Июнь 2014 − 3 Июль 2015 гг. (1 год )
Компания: ТОВ «Союз Автомотів»
Обязанности: Планування бюджету підприємств. Організація роботи підприємств для продажу та гарантійного обслуговування та ремонт автомобілів. Підбір та навчання персоналу з продажу та обслуговування. автомобілів згідно вимог дистриб’ютора «Тойота», «ПЕЖО» та «ФІАТ». Організація та розробка спільних з фін. установами рекламних кампаній. Постійний моніторинг ринку продажів та конкурентів. Участь у тендерах державних закупівель. Прямі та непрямі продажі. Активний діалог та співпраця з страховими та лізинговими компаніями та банками. Активні продажі та ведення бази даних. Регулярна участь в автомобільних виставках.
Должность: Директор Філії «Житомирська ТОВ «Франс Автомотів»
Период: 24 Июль 2012 − 16 Июнь 2014 гг. (1 год 10 месяцев)
Компания: ТОВ «Франс Автомотів»
Обязанности: Планування бюджету. Організація роботи підприємства з «нуля» для продажу та гарантійного обслуговування та ремонт автомобілів. Підбір та навчання персоналу з продажу та обслуговування. автомобілів згідно вимоги дистриб’ютора «ПЕЖО» та «ФІАТ». Організація та розробка спільних з фін. установами рекламних кампаній. Постійний моніторинг ринку продажів та конкурентів. Участь у тендерах державних закупівель. Прямі та непрямі продажі. Активний діалог та співпраця з страховими та лізинговими компаніями та банками. Активні продажі та ведення бази даних. Регулярна участь в автомобільних виставках.
Должность: Начальник відділу з продажу автомобілів «Тойота»
Период: 1 Октябрь 2008 − 17 Апрель 2014 гг. (5 лет 6 месяцев)
Компания: ТОВ «Стар-Кар»-«Тойота»
Обязанности: Підбір та навчання персоналу з продажу автомобілів згідно вимоги дистриб’ютора. Планування бюджету Організація та розробка рекламних кампаній. Постійний моніторинг ринку продажів та конкурентів. Участь у тендерах державних закупівель. Прямі та непрямі продажі. Активний діалог та співпраця з страховими та лізинговими компаніями та банками. Активні продажі та ведення бази даних. Регулярна участь в автомобільних виставках.
Должность: «Бізнес- Юніт «ВАЗ» Керівник проекту
Период: 20 Июнь 2007 − 28 Август 2008 гг. (1 год 2 месяца)
Компания: ВАТ «Житомир- Авто»
Обязанности: Планування бюджету Організація процесів з продажу та гарантійного обслуговування, формування складу запасних частин для автомобілів «ВАЗ» на базі ВАТ «Житомир-Авто»

Образование

Учебное заведение: Житомирський державний педагогічний університет ім. І.Франко
Период обучения: 31 Июль 2000 − 1 Июнь 2005 гг. (4 года 10 месяцев)
Уровень образования: среднее
Специальность: Початкове навчання. Практичний психолог.

Дополнительная информация

Язык: Англійска  • Базовый

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

↑ Наверх