UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Резюме в Києві, Резюме в Львові
  4. Резюме Директор, Керівник, Представник в Києві
  5. Директор, Керівник, Представник
Запропонувати вакансію
Резюме Директор, Керівник, Представник
Тлучкевич Ігор

Директор, Керівник, Представник

Заблоковано
 28 вересня  Місто: Київ
 Готовий до переїзду в: Львів
Вік:53 роки
Режим роботи:повний робочий день
Рубрики: Медицина, фармацевтика; Керівництво; Робота за кордоном
Готовий до відряджень
або зареєструйтеся на сайті як роботодавець, щоб бачити контактну інформацію.

Досвід роботи

Керівник філії. Підприємець. Фрілансер
Корпорація, Підприємець (Нерухомість, логістика, посередництво, реклама, імпорт, продажі обладнання.), Київ
12.2006 − По теперішній час (16 років 9 місяців)

Створив підрозділ міжнародної логістики, підібрав та навчав персонал, напрацював базу клієнтів. Займався посередницькою діяльністю, операціями у сфері нерухомості, продажем обладнання.

Редактор, видавець, керівник відділу реклами, менеджер
Редакція (ЗМІ), Львів
05.2002 − 12.2006 (4 роки 7 місяців)

Працював менеджером з реклами. Продавав більше, аніж колектив із шести чоловік. Створив з нуля відділ продажу реклами. Налагодив продажі у повністю збитковому виданні. Створив з нуля редакцію видання і редагував, організував відділ продажу.

Директор школи, вчитель
Загальноосвітня школа (Освіта), Тернопіль
09.1992 − 05.2002 (9 років 7 місяців)

Очолив сільську школу з системними порушеннями освітнього процесу, кадрово-дисциплінарними проблемами, та аварійними приміщеннями. Навів порядок в освітньому процесі, знайшов спонсорські кошти, зробив хороший ремонт. Створив театральну студію у "забутому богом селі". При зміні керівництва в галузі освіти відмовився брати участь у напівкримінальних схемах періоду Кучми, через що змушений був конфліктувати із цим керівництвом.

Освіта

ЛДУ (ЛНУ) ім. І. Франка (Львів)
Біологічний ф-т, Біолог. Викладач біології та хімії. Спец.: Фізіологія людини і тварин.
повна вища, 09.1987 − 07.1992 (4 роки 9 місяців)

Знання мов:

Індонезійська - Середній, Польська - Високий рівень (вільно)

Додаткова інформація

Знання комп'ютера, програм: Офіс, інтернет, графіка, адмін.
Особисті якості, хобі, захоплення, навички: Зацікавлений у навчанні, розвитку в напрямку валеології, збереження здоров`я, нетрадиційних практик, інше. Не хворію, загартований, тренований, маю практичні знання у галузі нейрохакінгу, біохакінгу, валеології, психофармакології. Польською мовою працював із клієнтами. Індонезійська - у процесі вивчення (мета - вільне володіння). Готовий до відряджень, у тому числі, довготривалих, закордон. Цікавить будь-яка діяльність, пов'язана з відрядженнями, або постійним перебуванням на території Індонезії. Також інші країни Південно-Східної Азії. Також Перу, Латинська Америка, будь-які віддален. Розгляну також цікаві пропозиції по Європі (навіть Польща). Вміння починати справу з нуля, швидко навчатися, навчати інших, працювати з клієнтами. Висока працездатність, настирливість, вміння ставити цілі та організувати себе і колектив на їх виконання. Порядність, відповідальність. Відсутність шкідливих звичок, залежностей і проблем. Готовність до відряджень. Вміння писати PR, рекламні, публіцистичні, художні тексти українською, російською, польською мовами. Польська мова - вільно. Знання і розуміння молодіжної аудиторії, неформальних рухів, дітей з обмеженими можливостями. Успішний досвід роботи керівником філії (організував, підібрав і навчив менеджерів, налагодив збут, контролював імпорт, займався логістикою), керівником відділу реклами (збільшив поступлення від реклами у 20 разів), редактором ЗМІ (організував "з нуля", підібрав і навчив працівників, налагодив клієнтську базу рекламодавців), менеджером з реклами (приносив 60% замовлень, при шести працюючих), директором школи (навів лад у проблемному колективі, зробив ремонт приміщень, організував роботу театральної студії, вивів сільську школу на 1-е місце в р-ні за результатами олімпіад).Львівський національний університет ім. І. Франка.

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *


Часто шукають

↑ Вгору