Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Резюме в Києві, Резюме в Львові
  4. Резюме Директор, керівник, представник, ін. в Києві
  5. Директор, керівник, представник, ін.
  Запропонувати вакансію
  Резюме Директор, керівник, представник, ін.
  Тлучкевич Ігор

  Директор, керівник, представник, ін.

  Заблоковано
   30 листопада  Місто: Київ
   Готовий до переїзду в: Львів
  Вік:51 рік
  Режим роботи:повний робочий день
  Рубрики: Медицина, фармацевтика; Туризм та спорт; Робота за кордоном
  Готовий до відряджень
  абозареєструйтеся на сайті як роботодавець, щоб бачити контактну інформацію.

  Досвід роботи

  Керівник філії. Підприємець. Фрілансер
  Корпорація, Підприємець(Нерухомість, логістика, посередництво, реклама, імпорт, продажі обладнання.),Київ
  12.2006 −По теперішній час(15 років )

  Створив підрозділ міжнародної логістики, підібрав та навчав персонал, напрацював базу клієнтів. Займався посередницькою діяльністю, операціями у сфері нерухомості, продажем обладнання.

  Редактор, видавець, керівник відділу реклами, менеджер
  Редакція(ЗМІ),Львів
  05.2002 −12.2006(4 роки 7 місяців)

  Працював менеджером з реклами. Продавав більше, аніж колектив із шести чоловік. Створив з нуля відділ продажу реклами. Налагодив продажі у повністю збитковому виданні. Створив з нуля редакцію видання і редагував, організував відділ продажу.

  Директор школи, вчитель
  Загальноосвітня школа(Освіта),Тернопіль
  09.1992 −05.2002(9 років 7 місяців)

  Очолив сільську школу з системними порушеннями освітнього процесу, кадрово-дисциплінарними проблемами, та аварійними приміщеннями. Навів порядок в освітньому процесі, знайшов спонсорські кошти, зробив хороший ремонт. Створив театральну студію у "забутому богом селі". При зміні керівництва в галузі освіти відмовився брати участь у напівкримінальних схемах періоду Кучми, через що змушений був конфліктувати із цим керівництвом.

  Освіта

  ЛДУ (ЛНУ) ім. І. Франка(Львів)
  Біологічний ф-т, Біолог. Викладач біології та хімії. Спец.: Фізіологія людини і тварин.
  повна вища,09.1987 −07.1992(4 роки 9 місяців)

  Знання мов:

  Індонезійська - Середній,Польська - Високий рівень (вільно)

  Додаткова інформація

  Знання комп'ютера, програм: Офіс, інтернет, графіка, адмін.
  Особисті якості, хобі, захоплення, навички: Зацікавлений у навчанні, розвитку в напрямку валеології, збереження здоров`я, нетрадиційних практик, інше. Не хворію, загартований, тренований, маю практичні знання у галузі нейрохакінгу, біохакінгу, валеології, психофармакології. Польською мовою працював із клієнтами. Індонезійська - у процесі вивчення (мета - вільне володіння). Готовий до відряджень, у тому числі, довготривалих, закордон. Цікавить будь-яка діяльність, пов'язана з відрядженнями, або постійним перебуванням на території Індонезії. Також інші країни Південно-Східної Азії. Також Перу, Латинська Америка, будь-які віддален. Розгляну також цікаві пропозиції по Європі (навіть Польща). Вміння починати справу з нуля, швидко навчатися, навчати інших, працювати з клієнтами. Висока працездатність, настирливість, вміння ставити цілі та організувати себе і колектив на їх виконання. Порядність, відповідальність. Відсутність шкідливих звичок, залежностей і проблем. Готовність до відряджень. Вміння писати PR, рекламні, публіцистичні, художні тексти українською, російською, польською мовами. Польська мова - вільно. Знання і розуміння молодіжної аудиторії, неформальних рухів, дітей з обмеженими можливостями. Успішний досвід роботи керівником філії (організував, підібрав і навчив менеджерів, налагодив збут, контролював імпорт, займався логістикою), керівником відділу реклами (збільшив поступлення від реклами у 20 разів), редактором ЗМІ (організував "з нуля", підібрав і навчив працівників, налагодив клієнтську базу рекламодавців), менеджером з реклами (приносив 60% замовлень, при шести працюючих), директором школи (навів лад у проблемному колективі, зробив ремонт приміщень, організував роботу театральної студії, вивів сільську школу на 1-е місце в р-ні за результатами олімпіад).Львівський національний університет ім. І. Франка.

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *


  Часто шукають

  ↑ Вгору