Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Резюме в Києві
  4. Резюме Фахівець з документообігу, оператор ПК, помічник нотаріуса в Києві
  5. Фахівець з документообігу, оператор ПК, помічник нотаріуса
  Запропонувати вакансію
  Дацишин Тарас

  Professional resume Професійне резюме, в якому вказані: ел.пошта, телефон, зарплатня, досвід роботи, освіта та інша важлива інформація Фахівець з документообігу, оператор ПК, помічник нотаріуса

  Заблоковано
  9 000 грн.
   21 вересня   Місто: Київ
  Вік: 31 рік
  Режим роботи: повний робочий день
  Рубрики: Офісний персонал
  або зареєструйтеся на сайті як роботодавець, щоб бачити контактну інформацію.

  Досвід роботи

  спеціаліст відділу контактного центру та альтернативних каналів продажів Головного управління роздрібного бізнесу (за договором цивільно-правового характеру)
  Акціонерне товариство “ПРАВЕКС БАНК”
  06.2018 − 12.2018 (5 місяців)

  На останній своїй роботі моїми основними функціональними обовʼязками було заведення в електронному програмному забезпеченні Банку пакетів документів для VIP-клієнтів. Похідними завданнями на цій роботі були створення та відправлення поштової кореспонденції для юридичних осіб, а також фізичних осіб-підприємців.

  фахівець відділу врегулювання збитків Центру врегулювання збитків
  Приватне акціонерне товариство “Страхова компанія “Євроінс Україна”
  03.2018 − 05.2018 (2 місяці)

  Здійснення документообігу, робота з виплатою страхових відшкодувань.

  фахівець 1-ої категорії відділу по контролю за виконанням судових рішень.
  Державна установа
  08.2012 − 10.2017 (5 років 1 місяць)

  Здійснення документообігу, запити та повідомлення.

  Освіта

  Міжрегіональна Академія управління персоналом
  магістр з правознавства
  повна вища, 09.2006 − 09.2011 (5 років )

  Додаткова інформація

  Особисті якості, хобі, захоплення, навички:  Музика, кінематограф, колекціонування. Територіально проживаю у Солом'янському районі міста Києва (поблизу Севастопольської площі). Прохання пропонувати вакансії з 100% "чистою" заробітною платою, тобто повністю офіційною. Прохання не телефонувати з приводу роботи оператором на телефоні. З 06 серпня 2019 року по теперішній час працюю в магазині № 65_С Товариства з обмеженою відповідальністю “СІЛЬПО-ФУД” на посаді продавця продовольчих товарів відділу стелажної торгівлі. Враховуючи той факт, що наразі я тимчасово працюю у супермаркеті та не завжди маю фізичної можливості вчасно відповідати на дзвінки роботодавців, прохання, - дочекатися мого дзвінка! Дякую за розуміння! Бажане місце роботи - на правому березі Києва.

  Р Е З Ю М Е

  Дацишин Тарас Анатолійович

  Солом’янський район міста Києва

  (поблизу Севастопольської площі)

  Телефон моб.: 0 (96) 734-87-77

  e-mail: taras_datsyshyn@ukr.net

  Д. н. 01.12.1988 року

  МЕТА

  заміщення вакантного робочого місця за напрямом підготовки “Правознавство”, робота у сфері діловодства.

  ОСВІТА

  У 2006 році завершив навчання у Полонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 Хмельницької області.

  У 2011 році завершив навчання в Інституті права імені Князя Володимира Великого Міжреґіональної Академії управління персоналом за спеціальністю “Правознавство” (освітній кваліфікаційний рівень – “магістр”). Термін навчання – 5 років.

  Освітній кваліфікаційний рівень “бакалавр” завершив за тією ж спеціальністю та спеціалізацією “Комерційне та трудове право”.

  Протягом навчання у ВНЗ проходив навчальну та виробничу практики у відділі державної виконавчої служби при відповідному управлінні Міністерства юстиції України (у Хмельницькій області). На даних практичних випробуваннях працював помічником державного виконавця.

  А науково-дослідну та педагогічну практику проходив на кафедрі міжнародного права та порівняльного правознавства вищезазначеного Інституту.

  Моїм науковим керівником з курсової роботи на п’ятому курсі, науково-дослідної та педагогічної практики, магістерської роботи був Ректор Міжреґіональної Академії управління персоналом.

  Навчання у школі завершив з лише відмінними оцінками у атестаті. Навчання як за освітнім кваліфікаційним рівнем “бакалавр”, так і – “магістр” у ВНЗ завершив із дипломами з відзнаками.

  РОБОТА

  З 20 серпня 2012 року по 05 жовтня 2017 року працював в Державній установі “Київський слідчий ізолятор” Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України (раніше – управління Державної пенітенціарної служби України в місті Києві та Київській області) на посаді фахівця 1-ої категорії (раніше – фахівця 2-ої категорії, спеціаліста 2-ої категорії) відділу по контролю за виконанням судових рішень;

  З 15 березня 2018 року по 15 травня 2018 року працював в Приватному акціонерному товаристві “Страхова компанія “Євроінс Україна” на посаді фахівця відділу врегулювання збитків Центру врегулювання збитків;

  З 11 червня 2018 року по 11 грудня 2018 року працював в Акціонерному товаристві “ПРАВЕКС БАНК” на посаді спеціаліста відділу контактного центру та альтернативних каналів продажів Головного управління роздрібного бізнесу (за договором цивільно-правового характеру). На останній своїй роботі моїми основними функціональними обовʼязками було заведення в електронному програмному забезпеченні Банку пакетів документів для VIP-клієнтів. Похідними завданнями на цій роботі були створення та відправлення поштової кореспонденції для юридичних осіб, а також фізичних осіб-підприємців.

  ПРОФЕСІЙНІ НАВИЧКИ І ЗНАННЯ

  Практичний досвід роботи з комп’ютером (програми Microsoft Word, Microsoft Excel та 1C: Підприємництво (8.2); (8.3), деякі банківські програми). При необхідності, буду вивчати інші програми.

  Практичний досвід роботи з діловими документами.

  ПУБЛІКАЦІЇ

  Є автором двох друкованих статтей в журналі “Персонал” за темою магістерської роботи.

  ЗНАННЯ МОВ

  Володію російською мовою на достатньому рівні, проте без практики частого спілкування, вивчаю англійську мову. Рідна мова – українська.

  НАГОРОДИ

  За час навчання у школі отримував численні як усні, так і письмові подяки, а також грамоти та похвальні листи. У ВНЗ теж отримував усні подяки, а також грамоту.

  ОСОБИСТІ ЯКОСТІ

  Характер спокійний, урівноважений, але свої погляди, за вагомої на те необхідності, відстоюю активно та арґументовано, доброзичливий, вмію аналізувати та логічно мислити. Шкідливих звичок не маю.
  Мета пошуку роботи, побажання до місця роботи:  Заміщення вакантного робочого місця за напрямом підготовки “Правознавство”, робота у сфері діловодства.

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  VIP резюме

  Часто шукають

  ↑ Вгору