Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Резюме в Білій Церкві , Резюме в Києві
  4. Резюме Керівник в Києві
  5. Керівник
  Запропонувати вакансію
  Резюме Керівник
  Кривенда Андрій

  Professional resume Професійне резюме, в якому вказані: ел.пошта, телефон, зарплатня, досвід роботи, освіта та інша важлива інформація Керівник

  Заблоковано
  19 999 грн.
   26 березня   Місто: Біла Церква
    Готовий до відряджень: Київ
  Вік: 43 роки
  Режим роботи: повний робочий день, позмінна робота
  Рубрики: Логістика, доставка, склад; Керівництво; Робота за кордоном
   Перебуваю в шлюбі   Є діти    Готовий до відряджень
  або зареєструйтеся на сайті як роботодавець, щоб бачити контактну інформацію.

  Досвід роботи

  начальник цеха
  ПРАТ РОСАВА (виробництво шин), Біла Церква
  09.2017 − 05.2019 (1 рік 7 місяців)

  Начальник складального цеху основного виробництва та виробництва великогабаритних шин. Випуск напівфабрикатів на 48 одиницях обладнання та складання 240 типорозмірів покришок . В підрозділі 960 осіб.

  Основні обов’язки:

  забезпечення виконання планових завдань щодо обсягу виробництва цеху, випуск продукції високої якості.

  оперативне керівництво та ефективний контроль за роботою цеху, ритмічне постачання цеху сировиною і матеріалами, дотримання нормативних запасів матеріалів та напівфабрикатів.

  контроль за станом охорони праці, координування роботи 70 інженерно-технічних робітників цеху, підбір та розстановка кадрів, контроль за їх доцільним використанням.

  контроль за веденням оперативного, статистичного і бухгалтерського обліку, своєчасне і правильне проведення інвентаризації, забезпечення збереження матеріальних цінностей.

  сумісно з фахівцями підприємства змонтовані та введені у роботу складальний верстат РС2 ф.«MATADOR», два складальних верстата EXXIUM компанії «VMI Holland B.V.», лінія виготовлення наповнювального шнура та крила АПЕКС ф.«VIPO»,лінія розкрою та стикування металокордного брекера «SLO-N»(Словаччина), відпрацьовано складання покришок 17,18,19 дюймів.

  організація та зустріч делегації високопосадових державних осіб на чолі з прем’єр міністром ,щодо відзначення 45-ти річчя дати заснування ПРАТ« РОСАВА».

  Заступник начальника цеху
  ПРАТ РОСАВА (виробництво шин), Біла Церква
  05.2015 − 09.2017 (2 роки 4 місяці)

  Заступник начальника складального цеху з виробництва основного та виробництва великогабаритних шин.

  Основні обов’язки:

  планування та оперативне керівництво виробничою діяльністю цеху, забезпечення ритмічного виконання планових завдань стосовно обсягу виробництва, номенклатури та асортименту у відповідності з вимогами нормативної та технологічної документації.

  забезпечувати виконання планів (графіків) виробництва випуску продукції необхідного рівня якості за зміну, добу, місяць. Приймати оперативні заходи щодо ліквідації відхилень від встановлених змінних та цілодобових графіків виробництва.

  забезпечувати ритмічне постачання цеху сировиною та матеріалами, організацію передачі та приймання змін, наявність перехідних запасів на робочих місцях. Встановлювати нормативні запаси матеріалів, напівфабрикатів в натуральному вираженні по цеху.

  здійснювати контроль за рухом сировини, матеріалів та готової продукції, вживати заходи для попередження спроб випуску необлікованої та несанкціонованої готової продукції і напівфабрикатів.

  2017р. Отримав свідоцтво «Ветеран виробництва».

  Майстер зміни, старший майстер зміни.
  ЗАТ« РОСАВА» (виробництво шин), Біла Церква
  06.2002 − 05.2015 (12 років 10 місяців)

  Майстер зміни, старший майстер зміни.

  Основні обов’язки:

  здійснювати керівництво дільницями, забезпечувати виконання плану виробництва в заданому асортименті та випуск продукції відповідної якості.

  забезпечувати підвищення продуктивності праці, зниження виробничих витрат на одиницю продукції. Організовувати забезпечення дільниць необхідною сировиною, матеріалами, напівфабрикатами, інструментами і робочою силою, транспортними засобами і всіма видами енергії.

  забезпечувати зниження відходів виробництва, попередження виходу невідповідної продукції, виявляти причини і винуватців випуску продукції невідповідної якості. Приймати необхідні заходи щодо запобігання утворення браку та (або) дефектної продукції.

  контролювати дотримання підлеглими працівниками правил, норм і інструкцій з охорони праці, використання безпечних прийомів і методів роботи, виконання правил експлуатації устаткування.

  2012р. Грамота від голови правління-генерального директора ПРАТ« РОСАВА». За сумлінну працю та професіоналізм.

  технологічний працівник
  ЗАТ СП « РОСАВА» (виробництво шин), Біла Церква
  10.1996 − 06.2002 (5 років 8 місяців)

  Каландровий цех, освоїв професії: каландрувальника, вальцювальника гумових сумішей, оператора з перезарядження транспортних систем, закрійника гумових виробів та деталей.

  Освіта

  вище професійне училище № 9 (Біла Церква)
  «Виготовлення виробів і покрить із полімерних матеріалів» і здобув кваліфікацію техніка – технолога.
  середньо-спеціальна, 09.2006 − 06.2007 (9 місяців)
  Київський національний університет імені Т. Шевченка (Київ)