Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Резюме в Києві
  4. Резюме Менеджер в Києві
  5. Менеджер
  Запропонувати вакансію
  Купрієць Наталія

  Professional resumeПрофесійне резюме, в якому вказані: ел.пошта, телефон, зарплатня, досвід роботи, освіта та інша важлива інформаціяМенеджер

  Заблоковано
  15 000 грн.
    5 серпня 2020  Місто: Київ
  Вік:43 роки
  Режим роботи:повний робочий день, вільний графік роботи, віддалена робота
  Рубрики: Нерухомість та страхування; Офісний персонал; Торгівля, продажі, закупівлі
   Перебуваю в шлюбі  Є діти 
  або зареєструйтеся на сайті як роботодавець, щоб бачити контактну інформацію.

  Опис

  Ответственность, исполнительность, порядочность, коммуникабельность, организаторские способности. Оптимизм, доброжелательность.

  Досвід роботи

  заступник начальника відділу управління нежитловим фондом
  КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Подільського району міста Києва" (Обслуговування житлового фонду, оренда нежитлових приміщень), Київ
  02.2012 − По теперішній час (10 років 3 місяці)

  Контроль за використанням орендних нежитлових приміщень згідно умов договорів оренди. Проведение заходів по зменшенню заборгованості з орендної плати (вручення вимог, рахунків-попереджень та інше).

  Ведення необхідної документації, перезаключення договорів оренди
  Відповіді на листи орендарів та заявників Консультація по телефоному режимі та при омсобистому прийомі орендарів і населення (потенційних орендарів)
  Формировання звітів для різних міських служб

  Робота з договорами оренди, контроль сплат, здача звітів, консультація потенційних орендарів,робота в міських програмах Єдині систеси, ИС-ПРО, Системи,та інше.За час моєї роботи відділ вийшов на 100% збіру сплат.

  Освіта

  Київський національний економічний університете (Київ)
  фінанси
  повна вища, 09.1998 − 12.2003 (5 років 2 місяці)

  Знання мов:

  Російська - Високий рівень (вільно), Українська - Професійний (експерт), Англійська - Початковий

  Додаткова інформація

  Знання комп'ютера, програм: впевнений користувач ПК (Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Power Point та інші), навички роботи з Internet (MS Explorer, Mozilla Firefox, Opera і ін.) і E - mail), ИС-ПРО, Єдині інформаційні системи.
  Особисті якості, хобі, захоплення, навички: Навички роботи з комп'ютером: Windows, Internet Explorer, Excel (трохи 1С) Ділові риси, особистісні характеристики: відповідальність, старанність, порядність, комунікабельність, організаторські здібності. Оптимізм, доброзичливість. Досвід оптової та роздрібної торгівлі, ведення клієнтської і товарної бази, оформлення документів, робота з договорами, контроль стану замовлень, відвантажень і дебіторської заборгованості по клієнтах, вміння спілкуватися з самими вимогливими клієнтами; постановка планів, цілей, завдань і контроль за їх виконанням, досвід роботи в міжнародних перевезеннях, опит роботи по оренді комунальних нежитлових приміщень, швидке вивчення нових програм ПК, впевнений користувач ПК (Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Power Point та інші), навички роботи з Internet (MS Explorer, Mozilla Firefox, Opera і ін.) і E - mail)
  Мета пошуку роботи, побажання до місця роботи: поиск работы

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *


  Часто шукають

  ↑ Вгору