Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Резюме в Дніпрі
  4. Резюме Менеджер-фахівець з продажу, регіональний представник в
  5. Менеджер-фахівець з продажу, регіональний представник
  Запропонувати вакансію
  Резюме Менеджер-фахівець з продажу, регіональний представник
  Боднар Олексій

  Менеджер-фахівець з продажу, регіональний представник

  Заблоковано
   24 травня   Місто: Дніпро
  Вік: 44 роки
  Режим роботи: повний робочий день, вільний графік роботи, віддалена робота
  Рубрики: Керівництво; Торгівля, продажі, закупівлі
   Перебуваю в шлюбі   Є діти    Готовий до відряджень
  або зареєструйтеся на сайті як роботодавець, щоб бачити контактну інформацію.

  Досвід роботи

  Віддалений менеджер з продажу (В2В, В2С)
  ТОВ "ТЕХВІТАС" (Поставки комплектуючих і запасних частин промисловим підприємствам в сфері мехатроніки, приводний і трансмісійної техніки, пневматики, КВП і вакуумного обладнання промисловим.), Дніпро
  02.2020 − 05.2020 (2 місяці)

  Віддалений менеджер з продажу в південно-східному регіоні України. Прямі телефонні продажу, напрацювання та підтримка клієнтської бази, участь в тендерах, робота з лідами, інжиніринг, документальний супровід угод, звітність в CRM. Контроль за дотриманням політики ціноутворення компанії. Контроль дебіторської заборгованості.

  Із досягнень на данній позиціі:

  Реалізація великого проекту по заміні модульних стрічок на конвеєрах великого підприємства регіону по розливу напоїв. Експерт.

  Уніфікація ремінних приводів з нестандартним кроком до стандартного з наступною поставкою спеціальних ременів на лінії упаковки в різних сферах харчової промисловості. Експерт.

   Є рекомендації з даного місця роботи
  Менеджер зі збуту (В2В)
  ТОВ КИП Сервіс (Постачальник провідних європейських виробників КВП, збірка шаф і щитів управління, електоромонтаж, пуско-наладка, проектування та монтаж АСУТП.) (Електроніка, електротехніка та робототехніка), Дніпро
  06.2019 − 02.2020 (8 місяців)

  Відрядження по південно-східному регіону і прямі телефонні продажі, моніторинг тендерних майданчиків, напрацювання клієнтської бази та ведення ключових клієнтів регіону. Вивчення потреб клієнта в області мехатроніки, трансміссійній техніці, КВП. Побудова і розвиток довгострокових відносин із замовником, контроль дебіторської заборгованості, документальне оформлення та супровід угод, звітність.

  З досягнень на цій посаді: напрацювання клієнтської бази, залучення ТОП клієнтів, перемоги в підготовлених тендерах і на тендерних майданчиках.

   Є рекомендації з даного місця роботи
  Менеджер з продажу (В2В, В2С)
  ТОВ "ТЕХВІТАС" (частина міжнародної компанії Techvitas працює на ринках Прибалтики). (Поставки комплектуючих і запасних частин в сфері мехатроніки, приводній і трансмісійній техніці, пневматики, КВП і вакуумного обладнання промисловим підприємствам.), Дніпро
  05.2017 − 06.2019 (2 роки 1 місяць)

  Регіональний представник в південно-східному регіоні України. Прямі телефонні продажу і відрядження по ввіреного регіону. Аналіз ринку регіону та визначення потенційних клієнтів. Вивчення і покриття потреб клієнтів, побудова і розвиток довгострокових відносин із замовником. Участь в тендерах. Контроль за дотриманням політики ціноутворення компанії. Контроль дебіторської заборгованості. Робота з лідамі, інжиніринг. Документальний супровід угод, звітність в CRM. Проведення презентацій, участь в семінарах і виставках.

  З досягнень на цій посаді:

  успішна реалізація кількох великих проектів, виконання поставлених завдань і планів продажів на 100% і понад, за підсумками роботи перших двох кварталів став керівником дніпропетровської філії, розвиток клієнтської бази філії (64% постійних клієнтів, 12% клієнтів ТОП).

   Є рекомендації з даного місця роботи
  Регіональний представник (В2В, В2С)
  ФОП Боднар О.В., регіональний представник ТОВ "Сведмашсервіс" (дистриб'ютора в Україні BENZLERS, JIE, BANDO, Sircatene). (Продажі елементів приводів і конвеєрного обладнання загальнопромислового призначення.), Дніпро
  04.2016 − 05.2017 (1 рік )

  Регіональний представник в південно-східному регіоні України. Розвиток стратегії продажів на ввіреній території (прямі телефонні продажу, відрядження по регіону, аналіз ринку і виявлення потенційних клієнтів, супровід існуючих). Проведення презентацій, технічна підтримка. Участь у виставках. Участь у тендерних торгах, вивчення потреб клієнтів, побудова і розвиток довгострокових відносин із замовником, контроль дебіторської заборгованості, робота з документацією. Організація і контроль відвантаження продукції. Контроль і організація подачі транспорту (робота з перевізниками і диспетчерами).

  З досягнень на цій посаді: успішна реалізація проекту з продажу спеціальних конвеєрних ланцюгів, перемоги в тендерах, реалізація проекту постачання великої партії черв'ячних мотор-редукторів, допомога в реалізації проекту по заміні крупно-габаритного редуктора. Експерт.

  Менеджер з продажу (В2В)
  ТОВ "Белтімпорт" (Постачальник елементів приводних і конвеєрних систем імпортного виробництва преміум класу.), Дніпро
  05.2009 − 01.2015 (5 років 8 місяців)

  Маркетинговий та технічний супровід існуючої клієнтської бази (ведення переговорів, укладення договорів, інжиніринг, послуги з комплектації приводних або конвеєрних систем). Залучення нових клієнтів в довіреному регіоні в якості активного менеджера. Відрядження по регіону. Участь у виставках і промислових форумах, участь в тендерах "підготовлений тендер". Контроль за дотриманням політики ціноутворення, дебіторської заборгованості. Робота з документацією, звіти про виконану роботу в CRM. Виконання плану продажів і індивідуальних завдань.

  З досягнень на цій посаді: успішна реалізація великих проектів з продажу товарів не входять в основний портфель продуктів компанії, стабільне виконання індивідуальних планів продажів, залучення клієнтів ТОП рівня.

  Спеціаліст по роботі з клієнтами (В2В)
  ЗАТ "ТД" ІРБІС " (Поставки підшипників, привідних ременів і шківів до них, ланцюгів приводних і конвеєрних, зірочок, редукторів, електродвигунів, муфт, інверторів, стрічок транспортерних в асортименті.), Дніпро