UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Резюме в Києві, Резюме в Львові
  4. Резюме Менеджер, керівник організації, керівник оздоровчого, дхармічного центру... в Києві
  5. Менеджер, керівник організації, керівник оздоровчого, дхармічного центру...
Запропонувати вакансію
Резюме Менеджер, керівник організації, керівник оздоровчого, дхармічного центру...
Тлучкевич Ігор Романович

Менеджер, керівник організації, керівник оздоровчого, дхармічного центру...

Заблоковано
 29 листопада  Місто: Київ
 Готовий до переїзду в: Львів
Вік:53 роки
Режим роботи:повний робочий день
Рубрики: Керівництво; Сфера розваг; Туризм та спорт
Готовий до відряджень
або зареєструйтеся на сайті як роботодавець, щоб бачити контактну інформацію.

Досвід роботи

Керівник філії. Підприємець. Фрілансер
Корпорація, Підприємець (Нерухомість, логістика, посередництво, реклама). (Нерухомість, логістика, посередництво, реклама), Київ
12.2006 − По теперішній час (16 років 11 місяців)

Створив підрозділ міжнародної логістики, підібрав та навчав персонал, напрацював базу клієнтів. Займався посередницькою діяльністю, операціями у сфері нерухомості, продажем обладнання.

Редактор, видавець, керівник відділу реклами, менеджер
Редакція (ЗМІ), Львів
05.2002 − 12.2006 (4 роки 7 місяців)

Працював менеджером з реклами. Продавав більше, аніж колектив із шести чоловік. Створив з нуля відділ продажу реклами. Налагодив продажі у повністю збитковому виданні. Створив з нуля редакцію видання і редагував, організував відділ продажу.

Директор школи, вчитель
Загальноосвітня школа (Освіта), Тернопіль
09.1990 − 05.2002 (11 років 7 місяців)

Забезпечив функціонування закладу освіти на належному рівні, створив театральну студію, здійснив капітальний ремонт приміщень, залучив спонсорські кошти. Був призначений з конкретною метою "навести порядок".

Освіта

ЛДУ (ЛНУ) ім. І. Франка (Львів)
Біологічний ф-т, Біолог. Викладач біології та хімії. Спец.: Фізіологія людини і тварин.
повна вища, 09.1987 − 07.1992 (4 роки 9 місяців)

Знання мов:

Індонезійська - Нижче середнього, Польська - Вище середнього

Додаткова інформація

Знання комп'ютера, програм: Офіс, графіка, інтернет, адмін.
Особисті якості, хобі, захоплення, навички: Зацікавлений у навчанні, розвитку в напрямку валеології, збереження здоров`я, нетрадиційних практик, інше. Не хворію, загартований, тренований, маю практичні знання у галузі нейрохакінгу, біохакінгу, валеології, психофармакології. Польською мовою працював із клієнтами. Індонезійська - у процесі вивчення (мета - вільне володіння). Вміння починати справу з нуля, швидко навчатися, навчати інших, працювати з клієнтами. Висока працездатність, настирливість, вміння ставити цілі та організувати себе і колектив на їх виконання. Порядність, відповідальність. Відсутність шкідливих звичок, залежностей і проблем. Готовність до відряджень. Вміння писати PR, рекламні, публіцистичні, художні тексти українською, російською, польською мовами. Польська мова - вільно. Знання і розуміння молодіжної аудиторії, неформальних рухів, дітей з обмеженими можливостями. Успішний досвід роботи керівником філії (організував, підібрав і навчив менеджерів, налагодив збут, контролював імпорт, займався логістикою), керівником відділу реклами (збільшив поступлення від реклами у 20 разів), редактором ЗМІ (організував "з нуля", підібрав і навчив працівників, налагодив клієнтську базу рекламодавців), менеджером з реклами (приносив 60% замовлень, при шести працюючих), директором школи (навів лад у проблемному колективі, зробив ремонт приміщень, організував роботу театральної студії, вивів сільську школу на 1-е місце в р-ні за результатами олімпіад).Львівський національний університет ім. І. Франка.

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *


Часто шукають

↑ Вгору