Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Резюме
Данное резюме уже не актуально.

Оно было сохранено на сайте и помещено в архив резюме в ознакомительных целях.

Найти похожие резюме

Менеджер по закупкам

Заблокировано
 13 апреля   Ровно  
Возраст: 40 лет
Режим работы: полный рабочий день
Пол мужской

Описание

Аналітичні здібності, здатність до прогнозування, виконання поставлених завдань у встановлені терміни, швидка реакція на будь які зміни в робочому процесі. Досвід ведення переговорів стосовно отримання найкращої пропозиції від постачальників. Вміння керування людьми.

Особисті якості:чесність, порядність, цілеспрямованість, відповідальність, пунктуальність, стресостійкість;


Опыт работы

Должность: Керівник відділу постачання
Период: 1 Январь 2012 − 1 Декабрь 2017 гг. (5 лет 10 месяцев)
Компания: ТОВ "ТБК МАЯК" (ПП Гах О.В.)
Обязанности: Здійснення організації процесу забезпечення товарами. 2. Контроль, правильність і своєчасність виконання поставлених завдань співробітникам відділу. 3. Керування розробкою перспективних проектів щодо постачання нових товарів і співпраці з новими постачальниками. 4. Стежити за станом запасів товарів, вживання заходів для їх мінімізації. 5. Виконання роботи, пов'язаної з підготовкою претензій до постачальників. 6. Керування роботою: - з техніко-економічного аналізу товарів, що поставляються; - з розробки стандартів Фірми з товарного забезпечення; - щодо підвищення продуктивності роботи працівників відділу. 7. Брав участь в узгодженні умов і укладанні договорів поставок товарів на фірму, вживання заходів з розширення прямих зв'язків з постачальниками. 8. Здійснення організації оперативного обліку постачальницьких операцій. 9. Контроль, складання і подання кошторису витрат по закупівлях у відповідності до розпорядку. 10. Контроль дотримання норм розрахунків з постачальниками. 11. Створення умов для ефективного виконання роботи відділом, планування ефективності роботи відділу. 12. Вимагання від працівників відділу оптимального використання робочого часу, організованості, виконання поставлених перед ними завдань. 13. Контроль виконання дилерських угод (дотримання планів закупок, контроль отримання бонусів). 14. Контроль забезпечення доставки товарів від постачальників і продавців відповідно з передбаченими в договорах умовами і термінами. 15. Контроль, організація системи ціноутворення.
Должность: Менеджер з постачання
Период: 1 Февраль 2007 − 1 Декабрь 2011 гг. (4 года 9 месяцев)
Компания: ТОВ "ТБК МАЯК" (ПП Гах О.В.)
Обязанности: 1. Здійснення організації процесу забезпечення товарами. 2. Розширення відносин з існуючими постачальниками, аналіз та розширення асортименту товару постачальника на основі попиту, інформування торгового відділу. 3. Розробка пропозиції по заміні дорогих матеріальних ресурсів більш доступними за ціною і можливостями придбання, але які в той же час точно відповідають вимогам по якості. 4. Проводити переговори в інтересах фірми з постачальниками з метою розміщення замовлень і узгодження умов і термінів постачань товарів. 5. Укладання договорів з постачальниками 6. Складати претензії до постачальників при порушенні ними договірних зобов'язань, контролювати складання розрахунків по цих претензіях, погоджувати з постачальниками зміни умов укладених договорів. 7. Забезпечення доставки товарів від постачальників і продавців відповідно з передбаченими в договорах умовами і термінами. 8. Пошук постачальників (нових), орієнтуючись на якість пропонованих матеріалів, ціну, терміни постачань, сприятливі умови співпраці. 9. Знати представників виробника (постачальників) і отримувати від них інформацію про нову продукцію, ціни тощо. 10. Своєчасно інформувати керівника відділу про зміну умов співпраці з постачальником (ціна, бонуси, плани і інше) 11. Організація системи ціноутворення (реагувати на будь які зміни ціни в регіоні або постачальника та вносити зміни у внутрішню систему ціноутворення). 12. Контроль об’ємів залишків і ефективне регулюваня ціни на остаточний товар (розпродаж). 13. Контроль планів закупок по дилерським угодам. 14. Контроль фінансових зобов’язань фірми перед постачальниками (взаєморозрахунок). 15. Використання можливості зменшення витрат при транспортуванні і збільшення націнки на продукцію. 16. Розширення власних знань щодо виходу на ринок нових виробників. 17. Складання щомісячного плану оплат на місяць вперед. 18. Оптимальне використання робочий час, самоорганізовуватись, виконувати поставлені перед ним завдання в терміни і строки. 19. Оперативно реагувати на інформацію отриману від працівника складу стосовно товару (пошкодженого, нетоварний вигляд і інше) і докладати максимально зусиль по заміні його чи повернення. 20. Аналіз цін і асортиментних пропозицій конкурентів. 21. Знати принципи сезонності товару і сезонної товарної, цінової політики постачальників.
Должность: Менеджер комерційного відділу
Период: 1 Март 2006 − 1 Февраль 2007 гг. ( 11 месяцев)
Компания: ВАТ "Здолбунівський завод продовольчих товарів"
Обязанности: Забезпечення заводу сировиною для виробництва Реалізація продуктів харчування Матеріально-технічне забезпечення заводу
Должность: Водій (власний бізнес)
Период: 2 Декабрь 2002 − 6 Май 2006 гг. (3 года 5 месяцев)
Компания: ПП Березницький В.П.( HEINRICH)
Обязанности: Перевезення пасажирів Рівне-Здолбунів
Должность: Інженер по маркетингу
Период: 3 Июнь 2002 − 4 Август 2003 гг. (1 год 2 месяца)
Компания: ВАТ "Здолбунівський завод продовольчих товарів"
Обязанности: Реалізація продуктів харчування (сік, печиво, повидло) Пошук нових ринків збуту.

Образование

Учебное заведение: Рівненський економіко-гуманітарний інститут
Период обучения: 1 Сентябрь 1995 − 14 Июль 2000 гг. (4 года 10 месяцев)
Уровень образования: полное высшее
Специальность: економічна, фінанси та кредит

Дополнительная информация

Язык: Український  • Эксперт
Увлечения, интересы, умения: риболовля, велосипед, авто.
Данное резюме уже не актуально.

Оно было сохранено на сайте и помещено в архив резюме в ознакомительных целях.

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

↑ Наверх