Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Резюме в Миколаєві
  4. Резюме Начальник службы безопасности,начальник отдела экономической безопасности ,сотрудник в
  5. Начальник службы безопасности,начальник отдела экономической безопасности ,сотрудник
  Запропонувати вакансію
  Резюме Начальник службы безопасности,начальник отдела экономической безопасности ,сотрудник
  Шевченко Андрей

  Professional resume Професійне резюме, в якому вказані: ел.пошта, телефон, зарплатня, досвід роботи, освіта та інша важлива інформація Начальник службы безопасности,начальник отдела экономической безопасности ,сотрудник

  Заблоковано
  17 000 грн.
    3 квітня   Місто: Миколаїв
  Вік: 49 років
  Режим роботи: повний робочий день
  Рубрики: Охорона, безпека
   Перебуваю в шлюбі   Є діти  Готовий до переїзду в:
  або зареєструйтеся на сайті як роботодавець, щоб бачити контактну інформацію.

  Досвід роботи

  Заступник начальника Служби безпеки
  ТОВ "Епіцентр К" гіпермаркет, Миколаїв (родрібна торговля будівельними матеріалами та побутовими товарами)), Миколаїв
  04.2018 − 01.2020 (1 рік 9 місяців)

  Організовує і забезпечує заходи охорони та безпеки гіпермаркету відповідно до законодавства України та нормативних документів Товариства в галузі безпеки.
  Контролює оперативну обстановку в гіпермаркеті розподіляє сили та засоби служби безпеки гіпермаркету.
  Здійснює поточне та перспективне планування роботи служби безпеки гіпермаркету, забезпечує правильне ведення службової Проводить роботу з відбору, навчання, виховання кадрів, зміцнення дисципліни та законності серед персоналу служби безпеки гіпермаркету. Розробляє посадові інструкції персоналу служби безпеки гіпермаркету та доводить їх до кожного працівника.
  Складає графіки роботи персоналу служби безпеки гіпермаркету і доводить їх працівникам. Веде облік робочого часу персоналу та складає графіки відпусток.
  Організовує та особисто контролює несення служби особовим складом зміни.
  В обов’язковому порядку, не рідше одного разу на тиждень, здійснює перевірку несення служби в нічний час.
  Вивчає позитивний досвід у галузі безпеки та охорони, впроваджує нові форми і методи.
  Забезпечує збереження та використання персоналом служби безпеки гіпермаркету спеціальних, технічних засобів охорони, відео нагляду, зв’язку, засобів контролю доступу до приміщень, а також іншого майна у суворій відповідності до вимог законодавства та нормативних актів.Забезпечує взаємодію з територіальними правоохоронними органами, суб’єктами підприємницької діяльності, тощо з питань безпеки гіпермаркету.
  Виявляє та попереджує факти нецільового використання відомчого автотранспорту.
  Контролює раціональне використання матеріальних ресурсів гіпермаркету. Ініціює проведення інвентаризації товарно-матеріальних цінностей, приймає в них участь.
  Виявляє причини та умови, що сприяють порушенням і крадіжкам товарно-матеріальних цінностей, вносить пропозиції щодо їх усунення.
  Готує відповідні аналітичні, інформаційні та звітні документи
  Особисто проводить службові розслідування по фактах порушень та вносить керівництву гіпермаркету пропозиції щодо усунення виявлених недоліків і покарання винних.
  Не рідше одного разу на тиждень, спільно з інженером з охорони праці та пожежної безпеки, проводить обстеження гіпермаркету з питань зберігання, складування товарно-матеріальних цінностей, з метою запобігання їх пошкодження і псування, забезпечення техніки безпеки персоналу та покупців.
  Вживає заходів щодо формування позитивного іміджу Товариства.Забезпечує своєчасне виконання наказів, доручень, розпоряджень керівництва гіпермаркету та Товариства в частині, що стосується сфери діяльності служби безпеки.

  Начальник відділу економічної безпеки
  Банк "Фінанси та кредит" (Фінанси та кредит), Миколаїв
  08.2010 − 07.2015 (4 роки 10 місяців)

  Забезпечення внутрішньо-об”єктового та пропускного режиму, активний моніторинг та аналіз кон”юктури сегменту ринка підприємства з метою встановлення ризиків та погроз з боку конкурентів та інших зацікавлених осіб, моніторинг мікроклімату в колективі з метою встановлення фактів несумлінного та безвідповідального з боку співробітників ставлення при виконанні вимог щодо безпеки, економічної безпеки та ділової репутації підприємства. Активне реагування (в межах правового поля) на встановлені загрози та ризики законним інтересам підприємства. Наведення довідок про співробітників, ділових партнерів, конкурентів. Супроводження правочинів та угод. Облік ТМЦ организация охорони,приймання та перемищення ТМЦ,контроль за діяльністю охорони та персоналу торгівельних підприємств та координація з роботою відеоспостереження.
  Робота по поверненню проблемної заборгованності - взаємодія з державною виконавчою службою, правоохоронними органами, встановлення місцезнаходження боржників, джерел доходів, майна яке підлягає опису та арешту, виявлення фактів протиправних дій з боку боржників та співробітників фінансових установ.

  Освіта

  ЛУВД- николаевский филиал (Миколаїв)
  Экономическая безопасность(юрист- правовед))
  повна вища, 09.2003 − 07.2008 (4 роки 9 місяців)
  НГПИ (Миколаїв)
  Исторический(учитель истории)
  повна вища, 09.1991 − 07.1996 (4 роки 9 місяців)

  Додаткова інформація

  Знання комп'ютера, програм:  впевнений користувач основних офісних програм
  Особисті якості, хобі, захоплення, навички:  Комунікабельний,поміркований,зацікавлений в результатах діяльності за напрямком роботи. Багато чітаю друковані видання,собачник,класична музика.
  Мета пошуку роботи, побажання до місця роботи:  Мета отримувати достойну заробвтню плпаню за гарно зроблену роботу.

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Часто шукають

  ↑ Вгору