Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Резюме
Предложить вакансию

Помічник юриста/адвоката, молодшого юриста

Заблокировано
4 000 грн.
 30 января   Киев  
ФИО: Проха Кирилл
Возраст: 21 год
Режим работы: полный рабочий день
Пол мужской
или зарегистрируйтесь на сайте как работодатель, чтобы видеть контактную информацию.

Опыт работы

Должность: Помічник адвоката
Период: 1 Сентябрь 2017 − 6 Декабрь 2017 гг. ( 3 месяца)
Компания: «Бізнес Форс»
Обязанности: Ознайомився із роботою адвоката, яка пов’язана, зокрема, з організацією та веденням діловодства, а також виконував такі функції та завдання: був присутній на судових засіданнях; здійснював підготовку правових позицій та формування проектів клопотань, договорів та інших документів; самостійно складав проекти процесуальних документів у справах, які розглядалися судом; ознайомлювався з матеріалами справ у суді; подавав клопотання у суд; сплачував судові збори; працював з поштовою кореспонденцією; виконував підготовку основної інформації щодо змін, які були внесенні до процесуальних кодексів відповідно до законопроекту № 6232; здійснював підготовку правових питань, які виносились на бізнес-семінар у компанії ЛІГА: БізнесІнформ, виконував інші доручення адвоката. Вчасно виконував всі надані доручення, чітко дотримувався правил внутрішнього трудового розпорядку. Успішно поєднував роботу з навчанням.
Должность: Помічник секретаря судді
Период: 5 Июнь 2016 − 7 Август 2016 гг. ( 2 месяца)
Компания: Київський апеляційний адміністративний суд
Обязанности: Формував судові справи; здійснював підготовку правових позицій та формування проектів рішень; працював з поштовою кореспонденцією, виконував інші доручення судді щодо підготовки справи до судового розгляду. За результатами стажування зарекомендував себе як комунікабельний, старанний, відповідальний та цілеспрямований працівник і отримав позитивну характеристику судді.
Должность: Голова та власник проекту «Юридична допомога»
Период: 1 Май 2015 − 30 Декабрь 2050 гг. (35 лет 7 месяцев)
Компания: «Юридична допомога»
Обязанности: Створення та просування сайту «Юридична допомога», в тому числі у соціальних мережах «Вконтакте» та «Facebook»; надання юридично грамотних консультацій клієнтам у господарських, цивільних, адміністративних та кримінальних правовідносинах; складання позовів; складання скарг на дії чи бездіяльність державних органів; складання апеляційних скарг; складання правових документів різного рівня складності; допомога пенсіонерам, учасникам АТО, студентам, працівникам підприємств, установ та організацій різної форми власності, та іншим верствам населення; складання процесуальних документів та інші юридичні послуги

Образование

Учебное заведение: Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана
Период обучения: 1 Сентябрь 2014 − 1 Июнь 2018 гг. (3 года 9 месяцев)
Уровень образования: неоконченное высшее
Специальность: Право
Учебное заведение: СЗШ м. Києва № 6 (здобув повну загальна середню освіту)
Период обучения: 1 Июнь 2004 − 31 Июль 2014 гг. (10 лет 1 месяц)
Уровень образования: среднее
Специальность:

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

похожие резюме

↑ Наверх