Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Резюме в Львові
  4. Резюме Виконавчий, комерційний директор, Головний бухгалтер в
  5. Виконавчий, комерційний директор, Головний бухгалтер
  Запропонувати вакансію
  Резюме Виконавчий, комерційний директор, Головний бухгалтер
  Щур Ганна

  Professional resume Професійне резюме, в якому вказані: ел.пошта, телефон, зарплатня, досвід роботи, освіта та інша важлива інформація Виконавчий, комерційний директор, Головний бухгалтер

  Заблоковано
  30 000 грн.
   12 вересня 2019   Місто: Львів
  Вік: 29 років
  Режим роботи: повний робочий день
  Рубрики: Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит; Керівництво; Торгівля, продажі, закупівлі
   Перебуваю в шлюбі   Є діти 
  або зареєструйтеся на сайті як роботодавець, щоб бачити контактну інформацію.

  Досвід роботи

  головний бухгалтер аудитор
  ТзОВ "Люкс Бухгалтерія" (надання бухгалтерських послуг), Львів
  08.2017 − 08.2019 (2 роки )

  01.08.2017 р. - 23.08.2019 р.- займала посаду головного бухгалтера в аутсорсинговій компанії ТзОВ «Люкс Бухгалтерія». В підпорядкуванні були декілька компаній на загальній системі оподаткування. Ведення бухгалтерії від рахунку до балансу (каса, ліцензії, прихід, розхід, зарплата, клієнт-банк, звітність, контроль за сплатою податків). В підпорядкуванні були бухгалтери. За суміщенням посади виконувала обов’язки керівника відділу внутрішнього аудиту. В обов’язки входило:

  - перевірки підприємств, які планувалось надалі обслуговувати;

  - перевірка та передача справ по підприємствах, з якими завершувалось обслуговування;

  - проведення аудитів 20 бухгалтерів по здачі звітності, сплаті податків, введення первинної документації (відповідності вимогам чинного законодавства), ведення кадрової документації;

  - стажування бухгалтерів, які претендували на прийом на роботу;

  - навчання бухгалтерів;

  - залагодження та вирішення питань у співпраці з клієнтами.

  головний бухгалтер
  ДП «Фенікс-Трейд» КВК ПП «Фенікс» (роздрібна торгівля, ресторанний бізнес), Львів
  06.2016 − 06.2017 (1 рік )

  06.06.2016 р. – 06.06.2017 р. – займала посаду головного бухгалтера в ДП «Фенікс-Трейд» КВК ПП «Фенікс» (3 магазини, ресторан, бар) на загальній системі оподаткування та вела 2 ФОПи на спрощеній системі оподаткування (2 група). В обов’язки входило ведення бухгалтерії від рахунку до балансу (каса, ліцензії, прихід, розхід, зарплата, клієнт-банк, звітність, контроль за сплатою податків). Успішно проходила перевірки контролюючих органів (податкова перевірки, аудиторська перевірка та перевірка відділу соціального страхування). Виконувала: ведення ресторану в програмі R-Keeper та Store House: введення накладних, калькуляційних карт, розрахунок собівартості страв та виведення результатів діяльності ресторану за аналізований період.

  Інженер в науково-дослідній частині
  НЛТУ України (освіта), Львів
  03.2013 − 06.2016 (3 роки 3 місяці)

  З 2013 року працювала у Державному вищому навчальному закладі «Національний лісотехнічний університет України» на посаді інженера в науково-дослідній частині. Проводила підготовку університету до міджнародної конференції.

  Освіта

  НЛТУ України (Львів)
  Економіка довкілля і природних ресурсів
  повна вища, 09.2011 − 01.2013 (1 рік 4 місяці)
  НЛТУ України (Львів)
  Облік і аудит
  повна вища, 09.2007 − 05.2012 (4 роки 7 місяців)

  Знання мов:

  Українська - Професійний (експерт), Російська - Високий рівень (вільно), Англійська - Нижче середнього

  Додаткова інформація

  Знання комп'ютера, програм:  Навики роботи: - 1С: Бухгалтерія 7 версія, 1С: Бухгалтерія 8.2 версія, 1С: Бухгалтерія 8.3 версія, - Подача звітності через програму "M.E.Doc", - Контроль за податками через Електронний кабінет, - CRM «Бітрікс», - Робота з Google таблицями, - "Клієнт-Банк" в Райфайзен банк Аваль, Приватбанк, Банк Львів, - Ресторанні програми R-Keeper, Store House, - Програмні продукти Word.
  Особисті якості, хобі, захоплення, навички:  Мій професійний досвід у веденні бізнесу може зацікавити швидкозростаючу компанію, як Ваша. Виконуючи різні процеси при обслуговуванні підприємств на різних системах оподаткування, в різних галузях я набула професійних знань в усіх сферах ведення бізнесу (зокрема це і спрощена система оподаткування (ФОПи та ЮО на Єдиному податку) і загальна система оподаткування (ПП, ТОВ), деякі з них також були високодохідними). Я впевнена, що мій досвід дозволить сприяти оптимізації прибутків та мінімізації витрат на Вашому підприємстві, впроваджуючи різні схеми ведення бізнесу. Я була б дуже вдячною за можливість продемонструвати Вам, як я зможу допомогти Вашому підприємству досягати поставлених Вами цілей.

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Часто шукають

  ↑ Вгору