Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Резюме
Предложить вакансию
Резюме Юрист
Заблокирована

Юрист

12 000 грн.
 20 ноября 2017   Киев  
ФИО: Лига Ірина Сергіївна
Возраст: 38 лет
Режим работы: полный рабочий день
Пол мужской
 Состою в браке   Есть дети   Готов к командировкам 
или зарегистрируйтесь на сайте как работодатель, чтобы видеть контактную информацию.

Описание


  1. Управлінські навички (під час роботи на державній службі виконувала обов'язки начальника юридичного відділу- організація роботи відділу, делегування повноважень).
  2. Вміння вести переговори (під час підписання договорів вдавалося переконати контрагента щодо підписання договорів саме на наших умовах).
  3. Вміння визнавати свої помилки та аналізувати їх, щоб не повторювати.

Опыт работы

Должность: Юрисконсульт
Период: 1 Сентябрь 2016 − 1 Ноябрь 2017 гг. (1 год 2 месяца)
Компания: ТОВ Термінал-Нафта (Торгівля оптова / Дистрибуція / Імпорт-експорт)
Обязанности: -складання договорів поставки, оренди, купівлі-продажу, надання послуг по перевезенню; -правовий аналіз договорів, складання протоколів розбіжностей; -участь у тендерах відповідно тендерної документації; -підготовка документів для отримання дозвільних документів; -повне ведення кадрової роботи двох юридичних осіб (штат до 70 осіб), складання посадових інструкцій, розробка правил внутрішнього трудового розпорядку, положення про оплату праці, прийом та звільнення з роботи, накладення дисциплінарних стягнень, складання графіків відпусток та контроль за їх виконанням, складання наказів з кадрових питань та основної діяльності підприємства, складання звітності).
Должность: Юрист, помічник адвоката
Период: 31 Январь 2015 − 30 Январь 2015 гг.
Компания: ТОВ Соціально-правовий центр, Адвокатське об
Обязанности: - прийом та розподіл телефонних дзвінків, електронна пошта; -складання робочого графіка адвоката, вирішення конфліктних ситуацій з клієнтами; -виконання доручень керівництва; -забезпечення життєдіяльності офіса; -рішення поточних організаційних, адміністративних та господарських питань, виявлених у процесі діяльності об"єднання; -організація документообігу, реєстрація внутрішньої, вхідної та вихідної документації, відправка поштової кореспонденції; -складання правових документів (позовів, заперечень, заяв, апеляційних та касаційних скарг); -надання усних та письмових консультацій клієнтам з правових питань по цивільному, адміністративному, житловому та сімейному праву; -ведення реєстру та справ клієнтів; -ведення документообігу; -аналіз судової практики; -реєстрація та припинення ТОВ.
Должность: Головний спеціаліст-юрисконсульт
Период: 1 Январь 2004 − 30 Декабрь 2014 гг. (10 лет 11 месяцев)
Компания: Управління Пенсійного фонду України (Державний сектор)
Обязанности: -стягнення заборгованості з юридичних осіб та приватних підприємців, починаючи зі стадії досудової роботи та до стадії виконання судового рішення у примусовому порядку; -представництво інтересів ПФУ у судах всіх інстанцій; -представництво інтересів ПФУ у судах всіх інстанцій за позовами юридичних осіб та приватних підприємців щодо оскарження рішень ПФУ про накладення фінансових санкцій та пені; -представництво інтересів ПФУ в органах виконавчої служби (великий позитивний досвід оскарження незаконних дій державних виконавців, у тому числі в судовому порядку); -приймала участь в конкурсному відборі щодо прийняття на роботу державних службовців.

Образование

Учебное заведение: Ростовський державний економічний університет, диплом визнан в Україні, є відповідні документи
Период обучения: 1 Сентябрь 1997 − 30 Июнь 2003 гг. (5 лет 9 месяцев)
Уровень образования: полное высшее
Специальность: Юриспруденція

Дополнительная информация

Язык: Англійська  • Средний
Українська  • Эксперт
Російська  • Эксперт
Увлечения, интересы, умения: Курси,тренінги,сертифікати : 1) Менеджер по персоналу 2017р. (Практичний курс навчання за спеціальністю "Менеджер по персоналу", який включає кадрове діловодство, методи підбору персоналу, адаптація та мотивація персоналу, корпоративна культура, види інтерв"ю, КПІ, проведення атестації персоналу, оцінка та навчання персоналу, 1С8) 2) Перевірки Держпраці 2017р. (Проходження перевірки органами Держпраці (нормативні акти, порядок проходження перевірок, штрафи за порушення трудового законодавства та інше) 3) Тендери 2016р. (Участь у тендері для учасників) Особисті якості: Пунктуальна, врівноважена, принципова, вимоглива до себе та інших, комунікабельна, маю відмінні організаторські здібності, дисциплінована, відповідальна, вмію організовувати свій робочий час, дипломатична.

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

похожие резюме

↑ Наверх