Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Вакансии
Отправить резюме

Администратор

Заблокирована
8 000 грн.
  8 июня  Киев 

Требования

Образование:полное высшее
Опыт работы:не требуется
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Ми пропонуємо цікаву роботу в нашій компанії, що з 2002 року успішно розвивається на ринку послуг з вивчення іноземних мов, для тих, хто готовий ефективно і творчо виконувати завдання, створювати затишну і дружню атмосферу, та як результат — заробляти більше!

Вимоги:

 • дівчина 20−30 років
 • володіння російською та українською літературною мовою, розмовною англійською
 • вправне володіння ПК (офісні програми, CRM, Viber),
 • особисті якості: аналітичне мислення; організаторські здібності; уміння швидко орієнтуватися в ситуації, що склалася, швидко навчатись, самостійно приймати рішення; уміння спілкуватися з людьми; дисциплінованість, вимогливість до себе, ініціативність, відповідальність, толерантність;

Обов’язки:

 • ефективна комунікація (вхідні/вихідні дзвінки, зустріч відвідувачів, консультація по запитах, листи, вирішення поточних питань)
 • оперативне та ефективне вирішення організаційних питань, прийом та опрацювання замовлень, складання основних та поточних графіків роботи викладачів та навчального процесу, ведення обліку Договорів, вхідних та вихідних документів
 • робота із внутрішньою документацією, ведення календаря та графіків роботи, робота з базою даних

Умови роботи:

 • робота в офісі (біля станції м.Хрещатик)
 • графік роботи: у будні з 10:00 до 18:00 та чергування через суботу у першій половині дня (вечірній адміністратор: 18:00-22:00, неповна зайнятість)
 • З\п (5000-15000грн)=оклад +премія+ %(бонус ефективності), офіційне працевлаштування, відпуска (різдвяні + травневі + літні канікули), випробувальний термін 1 місяць (оплачуваний), стажування — за домовленістю

Умови роботи (З\п=оклад + %) обговорюються на співбесіді, на яку Вас запросять за результатами відбору резюме.

Відправте резюме на нашу пошту та вкажіть дату народження, телефон. додайте фото (резюме без фото не розглядаються) та зазначте, будь ласка, чому Вас зацікавила дана вакансія.

Дізнатися про Навчальний центр «Освіта без кордонів» можливо тут: osvita-bez-kordoniv.com.ua

Показать контакты

Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

  Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх