Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Запоріжжя
  4. Ресторанний бізнес, кулінарія , Керівництво
  5. Администратор
Відправити резюме

Администратор

Заблокована
6 750 грн.
 26 травня  Запоріжжя 
Компанія: ЧП "Шевченко Елена"  (https://jobs.ua/company-chp-shevchenko-elena-1595597) (Всі вакансії)
Категорії:Ресторанний бізнес, кулінарія, Керівництво
Показати контакти

Вимоги

Освіта: середньо-спеціальна
Досвід роботи:від року
Графік роботи:позмінна робота

Опис вакансії

Требования: презентабельная внешность;опыт работы в ресторанной сфере не менее года, опыт работы администратором может быть минимальным;умение работать в команде и ответственность;коммуникабельность;организаторские способности;инициативность;знание ПК ;желание расти и развиваться в сфере ресторанного бизнеса

Обязанности: Обеспечение эффективного обслуживания гостейПравильная постановка задач и контроль качественного их выполнения. Принятие участия в организации мероприятий заведения

Условия: бесплатное питание, соц. пакет,премии, два на два, согласно графика работы заведения

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору