Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Заблокирована

Адміністратор рецепції

 19 июня Львов

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется

Описание вакансии

Адміністратор рецепції

Вакансія відкрита у зв’язку з розширенням компанії.

Требования: Ми шукаємо людину з сонячною теплою посмішкою, яка, в першу чергу, любить людей і спілкування з ними! Людину, яка вміє отримувати насолоду від своєї роботи! Людину, яка буде розвиватися разом з нашою командою! Наші вимоги: це високий рівень комунікабельності, приємна зовнішність, порядність, чесність, пунктуальність, стресостійкість! Виконання роботи без зауважень. Креативність. Вміння владнати стресову ситуацію. Вік: до 30 років.

Условия работы: Повна зайнятість. Робочий графік 15 робочих днів в місяць (чергування днів 2 через 2) з 8:00 до 22:00 (іноді графік роботи до 21:00).

Обязанности: Зустріч та розрахунок клієнта, постійна посмішка до людей, які відвідують наш центр, занесенням в базу картотеки клієнта, організація роботи лікаря, відповідь на телефонні дзвінки, підтримка чистоти в центрі краси.

По даній вакансії просимо звертатися за номером телефону . Надіслані резюме без попереднього дзвінка не розглядаються.

Після випробувального терміну зарплата може бути значно більшою.

Надіємось, що знайдемо хорошого працівника який готовий виконувати роботу сумлінно. Натомість ми гарантуємо офіційне працевлаштування, роботу в дружньому колективі, гідну заробітну плату!

Показать контакты
Данный работодатель желает, что бы вы связались с ним по телефонам указанным в контактах.
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх