UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Олександрівці (Магдалинівськ. гр. Новомосковськ. р-н. Дніпропетровська обл.)
  4. Робота Адміністратор в комп'ютерний клуб в Україні
  5. Адміністратор в комп'ютерний клуб

Адміністратор в комп'ютерний клуб

Заблокована
Компанія: Комп'ютерний клуб SG  (https://jobs.ua/company-kompyuterniy-klub-sg-1627861) (Всі вакансії)
Рубрики:Сфера розваг

Контакти

Телефон: +38 (096) 009-75-23
Контактна особа:Vitalii Petrov
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.

Побажання до співробітника

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:позмінна робота

Опис вакансії

В компьютерный клуб «SG» требуются администраторы (места ограничены). В связи с положением в стране имеем не большой недобор сотрудников. Требования от вас: девушки и парни желающие зарабатывать (даже в непростое время как сейчас) О работе: график 1/2 оплата за смену 1000+% от прибыльности+чаевые основное направление это встреча гостей и контроль чистоты и порядка в помещении От нас: стажировка+ дальнейшее обучение стабильная заработная плата без задержек (выплачивается после отработанной смены, это важно для приезжих) опыт естественно приветствуется, но не обязателен Место работы две локации: г. Новомосковск На звонки и сообщения отвечаю только в месcенджере telegram ...23 Виталий с 9:00 до 20:00.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Часто шукають

↑ Вгору