Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Отправить резюме
Заблокирована

Адміністратор з доставки піци

 19 июня Львов

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется

Описание вакансии

Адміністратор з доставки піци

У зв«язку з відкриттям нового виду діяльності, молода, динамічно-розвиваюча компанія шукає адміністратора з доставки піци.

Ви організовані, відповідальні, рішучі, мрієте побудувати кар'єру та стати успішними?! Тоді Вам до нас!

Ми пропонуємо гнучкий графік роботи та достойну зарплату!

Графік роботи: 3/3, 09:00 — 23:00 год

Оплата: 5400 грн + %

Досвід роботи: вітається

Ця робота для Вас, якщо:

Ви маєте аналітичні, організаційні та лідерські здібності; володієте логічним мисленням, рішучістю, стресостійкістю; вмієте працювати в команді.

У Ваші обов’язкивходитиме:

забезпечення своєчасної доставки піци; складання табелів обліку робочого часу працівників закладу; забезпечення підрозділу витратними матеріалами, малоцінним устаткуванням, формою водіїв та іншими товарами, необхідними для безперебійної роботи доставки; складання гнучкого графіку роботи працівників, щоденний контроль кількості робочих годин та якості роботи; видача та контроль розходу палива; вирішення конфліктних ситуацій з гостями доставки; ведення звітності.

Ми забезпечуємо:

стабільну роботу; безкоштовне навчання у професійних наставників; можливість професійного розвитку та кар'єрного зростання; роботу в молодому, дружньому та креативному колективі.

Відправляйте своє резюме або телефонуйте прямо зараз, не упустіть шанс отримати роботу своєї мрії!


Показать контакты
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх