Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Харкові
  4. Робота Агент з нерухомості в Україні
  5. Агент з нерухомості
  Відправити резюме

  Агент з нерухомості

  Заблокована
  30 000 грн.
   15 липня  Харків 
  Компанія: АН "АВЕРС"  (https://jobs.ua/company-an-avers-60353) (Всі вакансії)
  Рубрики:Нерухомість та страхування

  Контакти

  Контактна особа:Олена Миколаївна
  Адреса:Харків, Салтівка

  Побажання до співробітника

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії


  АН АВЄРС ( Салтівська філія ) пропонує роботу рієлтора - спеціаліста з купівлі/продажу житлового фонду. Робота з нами - робота у команді, де кожен має можливість пройти стажування поряд з кращими фахівцями компанії, укладати угоди за період стажування та отримувати пристойний дохід. 

  Успішним рієлтором стане кандидат: схильний до бізнесу, азартний у роботі; готовий сприймати нові знання; привабливий; що прагне швидше до творчої, ніж до виконавчої діяльності; орієнтований на великі заробітки. Якщо у Вас достатній життєвий та професійний досвід, не боїтесь починати спочатку, чекаємо Вас в АН АВЄРС.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Часто шукають

  ↑ Вгору