Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Ізюмі
  4. Робота Агроном-консультант в Україні
  5. Агроном-консультант

  Агроном-консультант

  Заблокована
  6 000 грн. + %
   23 грудня 2020  Ізюм 
  Компанія: ДОН АГРОТОРГ  (https://jobs.ua/company-don-agrotorg-1608535) (Всі вакансії)
  Рубрики:Торгівля, продажі, закупівлі; Логістика, доставка, склад; Сільське господарство, агробізнес

  Контакти

  Телефон: +38 (067) 770-51-71
  Контактна особа:Віталій Гришаєв
  Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:від двох років
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Вимоги:повна вища освіта за спеціальністю Агроном, стаж роботи за професією не менше 2-х років.Комунікабельність, прогресивність мислення, ініціативність, відповідальність, добре поставлена мова.

  Умови роботи: Робота в стабільній компанії, офіційне оформлення, компенсація ГММ, корпоративний сотовий зв'язок, можливість професійного развитку.

  Обов'язки: Просування продуктів компанії клієнтам( насіння, добрива, ЗЗР) і сприяння збільшеню обсягів їхніх обсягів.Планоі виїзди на поля для обстеження, оцінки стану культур для подальшого контролю застосовуваних агрохімпрепаратів.Супровід клієнта(відвідування полів, контакт з агрономом, керівництвом) з моменту підготовки грунту до збирання врожаю.Участь у семінарах, виставках, днів поля, нарадах.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору