Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Васильківці
  4. Робота Анестезіолог в Україні
  5. Анестезіолог

  Анестезіолог

  Заблокована
   17 листопада  Васильківка 
  Компанія: Васильківська центральна районна лікарня  (https://jobs.ua/company-vasilkvska-tsentralna-rayonna-lkarnya-1606832) (Всі вакансії)
  Рубрики:Медицина, фармацевтика

  Контакти

  Телефон: +38 (099) 982-26-85
  Контактна особа:Ксенія Олександрівна, начальник відділу кадрів
  Адреса:Васильківка, Михаліівська, 76-д
  Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.

  Побажання до співробітника

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:від двох років
  Графік роботи:часткова зайнятість

  Опис вакансії

  Запрошуємо лікарів на роботу КП «Васильківська центральна районна» Васильківської селищної ради, шукає спеціалістів-лікарів в лікарню. Надається безкоштовне житло (одно та двох кімнатні) поруч з лікарнею з усіма комунальними умовами.Також є додаткові чергування для лікарів на приймальному відділенні.За всіма питаннями з приводу роботи звертатись за адресою:с. Васильківка, Васильківського району, Дніпропетровської області, Вул. Михайлівська (Крупська), 76-Д.або за контактами:відділ кадрів КП «Васильківська центральна лікарня» Васильківської селищної ради» Моб. телефон. +380 99 982 2685 Ксенія ОлександрівнаПрохання телефонувати в робочий час з 8:00-15:00

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору