Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Одесі
  4. Робота Арматурщик, Польша в Україні
  5. Арматурщик, Польша
  Відправити резюме

  Арматурщик, Польша

  Заблокована
  40 000 грн.
   19 травня  Одеса 
  Компанія: SNK Group sp z o.o.  (https://jobs.ua/company-snk-group-sp-z-oo-123994) (Всі вакансії)
  Рубрики:Будівництво, архітектура; Робота за кордоном

  Контакти

  Телефон: +48(729)693-492
  Контактна особа:Сергей Викторович
  Адреса:Познань

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:обов'язковий
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Польской строительной фирме срочно требуются арматурщики ,c опытом и на обучение (вязка арматуры щипцами). Строительство жилых зданий. Работа постоянная,оформление официальное. Место работы Ченстохово, Познань, Вроцлав Оплата регулярная (без задержек) от 14 злотых в час для учеников, и от 17 до 25 злотых в час для специалистов (зависит от умения). Проживание бесплатно Рабочая одежда предоставляется бесплатно. Ежедневный довоз на место работы и обратно бесплатно Авансы каждую неделю. Набор уже идет,приезжать можно уже, к работе приступать можно на следующий день.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають:

  ↑ Вгору