Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Асистент керівника комерційного відділу в Києві
  5. Асистент керівника комерційного відділу
  Відправити резюме

  Асистент керівника комерційного відділу

  Заблокована
  18 000 грн.
   18 червня  Київ 
  Компанія: ФЛП Жученко Татьяна Юлиановна  (https://jobs.ua/company-flp-juchenko-tatyana-yulianovna-1603475) (Всі вакансії)
  Рубрики:Офісний персонал

  Контакти

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  асистент керівника комерційного відділу для вирішення адміністративних питань. Від нас: особистісне, кар'єрне, фінансове зростання. Від вас: порядність, комунікабельність, здатність до навчання. Дохід до 18000 грн. ГР: в офісі. 5/2, Гнучкий. Робота в офісі в центрі Києва і на Лівому березі в районі ст.м "Лівобережна". Всі деталі за телефоном.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору