UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Автомаляр в Києві
  5. Автомаляр
Відправити резюме

Автомаляр

Заблокована
30 000 грн.
 13 липня  Київ 
Компанія: Универсал-Авто, АФ  (https://jobs.ua/company-universal-avto-af-164937) (Всі вакансії)
Рубрики:Транспорт, автосервіс

Контакти

Телефон: +38 (067) 551-57-51
Контактна особа:Володимир Михайлович
Адреса:Київ, ул. Туполева, 19

Побажання до співробітника

Освіта:не має значення
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

У зв’язку з постійним (зростаючим) потоком роботи АФ 'Універсал-Авто' запрошує до співпраці:

АВТОМАЛЯРА

Вимоги:

практичний досвід роботи у цій галузі;знання технологічних процесів з підготовки поверхні автомобіля під фарбування;вміння працювати з пневматичним та електричним інструментом;точність та якість виконуваних робіт;старанність, акуратність, дисциплінованість.

Обов’язки:

проведення робіт по підготовці, виготовленню деталей кузова автомобіля до фарбування;фарбування деталей кузова автомобіля (зовнішні та внутрішні роботи) та окремих його деталей;полірування деталей кузова автомобіля та окремих його деталей.

Умови праці:

Офіційне працевлаштування з першого дня.Графік роботи 5/2 (пн-пт 09:00—18:00).Оплачувані відпустка та лікарняні.Рівень заробітної плати встановлюється по результатам співбесіди.Заробітна плата повністю офіційна.Дружній, молодий, висококваліфікаційний колектив.

Звертайтесь за номером: ...51 Володимир Михайлович

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Часто шукають

↑ Вгору