Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Транспорт, автосервіс
  5. Автомаляр, выготовщик
Відправити резюме

Автомаляр, выготовщик

Заблокована
30 000 грн.
 12 травня  Київ 
Компанія: TRIMO CAR  (https://jobs.ua/company-trimo-car-1570367) (Всі вакансії)
Категорії:Транспорт, автосервіс
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Своевременный выход на работу, пунктуальность, ответственность, качественное выполнение работ в оговоренные сроки, умение справляться с большим потоком заказов. без вредных привычек

Обязанности: нужен профессионал, который готов взять на себя обязанности: выготовщик, автомаляр, полировщик. (С опытом работы)

Условия: Зп 15000грн+процент от выработки, пн-сб, достойная з/п (возможность зарабатывать до 30000грн/мес), опыт работы в данной сфере обязателен!

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору