Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Рівному
  4. Робота Автослюсар в Україні
  5. Автослюсар
  Відправити резюме

  Автослюсар

  Заблокована
  12 000 грн. + %
    6 вересня  Рівне 
  Компанія: ГК «Сокіл»   (https://jobs.ua/company-gk-sokl-1612861) (Всі вакансії)
  Рубрики:Транспорт, автосервіс

  Контакти

  Телефон: +38 (067) 672-05-83
  Контактна особа:Ірина Менеджер
  Адреса:Рівне, вул. Соборна, 233

  Вимоги

  Освіта: середньо-спеціальна
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Бажанні вимоги: можемо розглянути кандидатів без досвіду роботу, відмінне знання загальної будови автомобіля, його складових деталей, відповідальність, організованість.

  Обов'язки: діагностика, поточний ремонт та технічне обслуговування легкових та вантажних автомобілів (автопарк компанії), випуск в рейс технічно-справних автомобілів, контроль правильної експлуатації та ін.  

  Умови праці: п'ятиденний робочий тиждень з 08.00.-17.30. год., СБ-НД, релігійні та державні свята - вихідні, вчасна виплата заробітної плати, робоче місце в м. Рівне с.Суськ, організований проїзд за рахунок роботодавця (Рівне-Суськ-Рівне, Клевань-Зоря-Суськ).

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору