Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Транспорт, автосервіс
  5. Автослюсар-автомеханік
Відправити резюме

Автослюсар-автомеханік

Заблокована
 15 серпня  Київ 
Компанія: Бош Авто Сервис «Бровакар»  (https://jobs.ua/company-bosh-avto-servis-brovakar-1598176) (Всі вакансії)
Категорії:Транспорт, автосервіс

Контакти

Телефон:+38 (066) 514-05-67
Адреса:м.Бровари, бул. Незалежності, 22-Б

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

В Бош Сервіс" "Бровакар" потрібен Автослюсар-автомеханік легкових авто. ДР від 3 років, без шкідливих звичок. Надаються: інструмент, фірмовий спецодяг, опалювальні взимку приміщення. Офіційне працевлаштування, оплачувана відпустка, велика клієнтська база. ГР: змінний, 4/2. www.bosch.brovacar.ua

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору