Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Кривому Розі
  4. Робота Бармен в Україні
  5. Бармен
  Відправити резюме

  Бармен

  Заблокована
  10 000 грн.
   26 червня  Кривий Ріг 
  Компанія: I Feel  (https://jobs.ua/company-i-feel-1604871) (Всі вакансії)
  Рубрики:Ресторанний бізнес, кулінарія

  Контакти

  Телефон: +38 (068) 797-40-07
  Контактна особа:Анна Віталіївна

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  Компания «I Feel &CO» приглашает барменов в свою семью. Если тебе по душе работать в центре мегаполиса, общаться с классными гостями, держать руку на пульсе большого города — тебе к нам!

  Не важен опыт — важно желание развиваться, и готовность осваивать много новой информации, постоянно совершенствоваться. Если тебе интересен мир гостеприимства и ресторанов — welcome! :)

  Мы тебя ждём, если ты: счастливый человек или хочешь им стать; любишь людей; не боишься просыпаться рано; командный игрок с хорошим чувством юмора. Если тебе действительно интересна барная культура!

  Работая с нами, можешь быть уверен: в своевременной и достойной зарплате, хорошей атмосфере в коллективе, и вкусных ежедневных обедах и своем профессиональном росте ;) А так же, проявляя усердие в работе — можешь быть уверен в развитии. Так как мы планируем захватывать мир!

  Интересно? — отправляй резюме, а лучше сразу звони и мы договоримся о встрече.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору