Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Бухгалтер

Заблокована
 11 січня  Київ 
Компанія: Будгенсервис  (https://jobs.ua/company-budgenservis-1570735) (Всі вакансії)
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

бухгалтер. Мы успешная и стабильная компания "Меркс". Знание производства, умение писать проводки, выписывать доверенности. Уметь перемещать материалы между складами. Учет ОС, МНМА, НБП. Работа в 1С: 8.3 УТП, 1С: 7.7. Вы: уверенный пользователь MS Office, 1С: 8.3., внимательный к мелочам и любите точность, ОР в строительной компании будет преимуществом, умеете и хотите работать с большим объемом информации. Мы предоставляем: рабочее место в очень уютном офисе в БЦ, дружный коллектив, обеды, возмещение телефонной связи за счет компании. Расположение: ст.м "Печерская". График: с 9.00-18.00, пн-пт.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору