Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Харків
  4. Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит
  5. Бухгалтер в компанію

Бухгалтер в компанію

Заблокована
10 000 грн.
 23 квітня  Харків 
Категорії:Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Найбільша компанія з виробництва автомобільних мийок з головним офісом в м. Харків відкриває вакансію на посаду головного бухгалтера.

Випробувальний термін буде проходити в форматі стажування, який включає:

Один — два тижні стажування в офісі. Виконання індивідуальних робочих цілей з першого дня старту; Виконання командних цілей; Робота з куратором; Загалом, вас чекає повне занурення в компанію та команду.

Якщо вам здається, що це вже мрія, то ось умови участі в програмі і подальшого працевлаштування, які доповнять картину:

Випробувальний термін пройдуть не всі учасники. Компанія Де Ваш пропонує дійсно привабливі умови, і прийме на роботу кращих з кращих (як по професійним навичкам, так і по особистісним компетенціями).При успішному проходженні програми навчання ви займете посаду головного бухгалтера підприємства. Рівень цільового доходу після успішного проходження програми озвучується на співбесіді.
Перераховувати всі можливості, які відкриються при успішному проходженні програми, немає сенсу. Це компанія, яка все робить з душею. Де Ваш допомагає і підтримує співробітників у важких ситуаціях і радіє їхнім перемогам.

Яких кандидатів ми чекаємо:

Успішні люди з досвідом роботи з 1С, вміння працювати з УТП (управління торговим підприємством))

Умови роботи:

Повна зайнятість;

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору