Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Харкові
  4. Робота Дежурный на ресепшен в Україні
  5. Дежурный на ресепшен

  Дежурный на ресепшен

  Заблокована
  4 500 грн.
   12 січня  Харків 
  Компанія: Элай Консалтинг  (https://jobs.ua/company-elay-konsalting-220560) (Всі вакансії)
  Рубрики:Охорона, безпека

  Контакти

  Телефон: +38 (068) 398-70-11
  Контактна особа:Алла
  Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:бажано
  Графік роботи:позмінна робота

  Опис вакансії

  Требования: мужчина до 45 лет, презентабельной внешности, дисциплинированный и обязательный, опыт работы в охране будет преимуществом. Желательно без вредных привычек

  Обязанности: график работы с 20-00 до 8-00, 2 ночи через 4, в среднем 10-11 смен в месяц из расчета 450 грн./смена 12 часов. Обход здания и прилегающей территории по графику, контроль ситуации на объекте по камерам видеонаблюдения, Есть тревожная кнопка для особых случаев. Выдача и получение ключей, контроль соблюдения пропускного режима сотрудниками и посетителями здания.

  Условия: Официальное оформление по трудовой книжке обязательно, полный соцпакет, оплачиваемый отпуск и больничный, форма и обеды в будние дни за счет работодателя. 10 мин. пешком от ст. метро "Ботанический Сад".

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору