Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Одесі
  4. Робота Делопроизводитель в Україні
  5. Делопроизводитель
Відправити резюме

Делопроизводитель

Заблокована
8 000 грн. + %
 20 вересня  Одеса 
Компанія: ТПК 'Анико'  (https://jobs.ua/company-tpk-aniko-345945) (Всі вакансії)
Категорії:Офісний персонал

Контакти

Телефон:067
Адреса:Одесса, Таирово

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования:

Требуется сотрудник для подготовки электронных торгов на Prozorro и сопровождения торгов первичной доходной бухгалтерской документацией.

Требования: Умение подготавливать тендерные предложение, знание первичной бухгалтерской документации, умение работать с офисной техникой, внимательность, грамотность и пунктуальность

Обязанности: Подготовка тендерных предложений, работа с первичной бухгалтерской документацией по доходной части (счета, расходные накладные, ТТН, Акты).

Условия: Рабочий день с 8:30 до 17:00. Соцпакет.

Обязанности:

Условия:

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору