Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Керівництво
  5. Директор магазину (товарознавець)
Відправити резюме

Директор магазину (товарознавець)

Заблокована
11 600 грн.
 20 квітня  Київ 
Компанія: ДП «Хумана»  (https://jobs.ua/company-dp-humana-47584) (Всі вакансії)
Категорії:Керівництво
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Директор магазину (товарознавець), м. Київ потрібен на постійну роботу мережі магазинів секонд-хенд "Хумана". ДР з функціями керівника у торгівлі, бажано знання касового апарату, ДР з одягом та знання світових брендів, дисциплінованість, відповідальність. Повний робочий день 5/2. З/п на ВТ 11600 грн, після - 12800 чистими. Офіц. працевлаштування з 1-го дня роботи + соцпакет, з/п та аванс своєчасно. Наявність резюме обов’язково. Резюме відправляти на e-mail або факсом. www.humana.com.ua

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору