Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Директор регионального представительства в Києві
  5. Директор регионального представительства
  Відправити резюме

  Директор регионального представительства

  Заблокована
   12 червня  Київ 
  Компанія: Украинский страховой стандарт, ЧАО СК  (https://jobs.ua/company-ukrainskiy-strahovoy-standart-chao-sk-354953) (Всі вакансії)
  Рубрики:Нерухомість та страхування; Торгівля, продажі, закупівлі; Керівництво

  Контакти

  Телефон: +38 (068) 383-44-00
  Контактна особа:Тетяна Свердун
  Адреса:Київ, провулок Балтійський 20

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:від п'яти років

  Опис вакансії

  Вимоги:

  Ми розглядаємо кандидатів з страхового сектора по всій Україні

  Нам потрібна людина, яка швидко і легко сформує професійну команду

  У тебе має бути досвід роботи на позиції керівника або заступника не менше 5 років.

  Свій регіон ти повинен знати ідеально. У тебе повинні бути хороші знайомства і зв'язки в банківському, дилерському і корпоративному сегменті. Ти повинен вміти методом 3-х дзвінків вийти на директорів, власників, фінансових директорів будь-якого підприємства міста.

  Для нас важливо, щоб ти мав особистий успішний досвід персональних корпоративних продажів (В2В). Ти будеш спілкуватися з ТОП-менеджерами підприємств, ти повинен це робити успішно, легко і комфортно для обох сторін. Ти повинен любити персональні продажі. Кожен твій новий Клієнт повинен стати твоїм другом.

  Тобі потрібно мати грамотно поставлене мова. Потрібно буде проводити багато персональних зустрічей, переговорів, шукати компроміси, переконувати, аргументувати, радити, приходити до консенсусу.

  Готовність працювати над розвитком бізнесу. Нам цікаві кандидати з активною життєвою позицією, які готові до активних комунікацій, і націлені на досягнення поставлених цілей.

  Обов'язки:

  Розвитку добровільного медичного страхування в регіоні

  Пошуку і залучення нових корпоративних і роздрібних клієнтів

  Пошуку і створення нових перспективних каналів продажів в регіоні

  Побудови ефективної команди продажів в регіоні

  Умови:

  Ми готові вкладати в тебе всі наші знання та досвід.

  Ми готові підтримувати тебе всіма необхідними тобі речами

  Ми готові завжди йти тобі назустріч, коли тобі потрібно виїхати, відлучитися, що не вийти пару днів на роботу, якщо немає нічого критичного.

  Ми готові інвестувати в твою команду, навчати і підтримувати твоїх людей, наймати в твою команду найталановитіших і успішних продавців

  Ми дуже відкриті і активні, але при цьому дуже вимогливі і нетерпимі до посередності і бездіяльності. Якщо людина спрацьовується з нашою командою і витримує темпи роботи компанії - це наші люди надовго.


  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору