Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Вакансии
Данная вакансия уже не актуальна.
Она была сохранена на сайте и помещена в архив вакансий в ознакомительных целях
Найти похожие вакансии

Директор (управляюча) школи моделей

Заблокирована
 10 октября 2017  Хмельницкий 
Компания: Школа моделей "FASHION ME!"  (https://jobs.ua/company-shkola-modeley-fashion-me-1571950) (Все вакансии)

Требования

Образование:базовое высшее
Опыт работы:от года
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Школа моделей «FASHION ME!» шукає люблячого, активного та харизматичного директора з досвідом роботи в організації людей. Важливими навиками буде знання з психології взаємовідносин між людьми, дитячої психології, тайм-менеджменту, вміння ставити задачі та їх делегувати, визначати потреби клієнта, вміння переконувати, грамотне мовлення, етитика ділового спілкування, ведення переговорів.

Вимоги:

 1. Вік, стать: 23-30 років, жіноча.
 2. Освіта - базова вища.
 3. Знання трендів і новин у сфері моди або бажання розвиватися в цій сфері.
 4. Досвід роботи в організації людей, в сфері SMM - від півроку.
 5. Навики - психологія взаємовідносин між людьми, дитяча психологія, тайм менеджмент, вміння ставити задачі та їх делегувати, визначення потреби клієнта та вміння переконувати, грамотне мовлення, етитика ділового спілкування та ведення переговорів.
 6. Приємна зовнішність, харизма.

Особистісні якості: ініціативна, відповідальна, самоорганізована, відкрита, добра та любляча людей і Всесвіт, готова поділитися своїм відкритим серцем і душевним теплом.

Обов'язки:

 1. Залучення нових клієнтів, активна робота з дійсними клієнтами та організація їх в навчальні групи;
 2. СММ-просування (створення подій, залучення нових людей, наповнення контекстом, реклама та анонс заходів, співпраця з пабліками-партнерами);
 3. Адміністрування внутрішньої роботи школи (складання розкладу занять, домовленості з викладачами щодо їхнього предмету, нові та креативні ідеї стосовно методики та тематики викладання в школі);
 4. Проведення різноманітних заходів в сфері моделінгу - покази для замовників (інтернет-магазинів, брендів, торгових марок одягу та взуття), дизайнерів, проведення Днів Моди, тематичних фотопроектів.
 5. Створення активної робочої бази моделей (з випускниць школи) та надання їм роботи (по принципу модельної агенції);
 6. Проведення заходів для роботи і розвитку школи - майстер-класів та воркшопів з креативними впливовими людьми в сфері краси та моди - блогерами, стилістами, візажистами, фотографами.

Директор - обличчя школи. Він відповідає за репутацію та фінансовий стан компанії, надає регулярні фінансові звіти та плани всіх подальших заходів для роботи школи.

При проявленні активності та ініціативності існує перспектива кар'єрного зростання до директора компанії, відповідального за стратегічне керівництво та розвиток.

Своє резюме та мотиваційний лист відправляйте на електронну пошту отправить резюме

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищете работу?

↑ Наверх